15.08.2022, 14:35 | czytano: 9143

Gdzie był chłopiec przez całą noc?

ZAKOPANE. Rano na Krupówkach odnalazł się 9-letni chłopiec, poszukiwany od wczorajszego wieczoru. Zadaniem policji będzie ustalenie okoliczności, w jakich chłopiec zaginą oraz jak spędził noc. - Musimy ustalić gdzie dziecko przebywało przez noc, czy było pod czyjaś opieką i czy nic mu nie zagrażało. To będą ustalać śledczy – informuje asp. szt. Roman Wieczorek.
Ok. godz. 10 na Krupówkach policjanci znaleźli poszukiwanego od wczoraj chłopca. - Wszystkim zaangażowanym dziękuję za pomoc w poszukiwaniach Oliwiera - mówi asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy KPP w Zakopanem.
Od wczoraj w Zakopanem trwały poszukiwania 9-letniego chłopca, który zaginął na Krupówkach. Poszukiwania zaczęły się wczoraj po godz. 21.30, kiedy zdenerwowana matka chłopca zgłosiła jego zaginięcie. Już w nocy policjanci prowadzili poszukiwania. Zostały zaangażowane wszystkie siły, które mieliśmy. Został ogłoszony alarm jednostki - relacjonuje asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

Rano poszukiwania przybrały na sile. W akcję włączyło się kilkadziesiąt osób. - Dzisiaj od godzin porannych wspierali nas strażacy ochotnicy, wolontariusze, Tatrzańska Grupa Poszukiwawcza i mieszkańcy Zakopanego - informuje Roman Wieczorek. - Wszystkim zaangażowanym dziękuję za pomoc w poszukiwaniach Oliwiera – dodaje.

ms/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
mela16.08.2022, 16:22
no i dobrze, że czasy się zmieniły.Matka powinna być odpowiedzialna za to gdzie jest jej dziecko, a nie chlać.
Janosik16.08.2022, 07:16
Zrobił mamie na złość i tyle. Jak byłem mały, też wycinałem takie numery, ale rodzice nic sobie z tego nie robili. Mało tego, jak wracałem nad ranem, to nie chcieli mnie do domu wpuścić. A i śniadania za kare nie dali. No, ale teraz mamy inne czasy, inne wychowanie i inni są ludzie. Dzisiaj dzieci wychowują rodziców.
tyle w temacie15.08.2022, 15:24
Podziękować Panu Bogu, że się znalazł, naciągnąć mu kuszę i sobie poradzi.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl