17.09.2022, 18:00 | czytano: 3320

Tłumy turystów w Zakopanem (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński
Niskie temperatury i deszcz nie odstraszyły turystów, którzy w ten weekend tłumnie przybyli do Zakopanego. Tłoczno zrobiło się m.in. na Krupówkach oraz w Kuźnicach. Tu turyści ustawili się w długiej kolejce po bilet i wjazd na szczyt Kasprowego Wierchu.
Bardzo długa kolejka ustawiła się także do fasiągów na Palenicy Białczańskiej. Turyści czekają, aby wozem konnym wyjechać na Włosienicę, skąd dalej pieszo ruszą do Morskiego Oka.
Najbliższe dni przyniosą jeszcze większe ochłodzenie i opady deszczu. Synoptycy przewidują, że temperatura nie przekroczy 10 st. Celsjusza. Wysoko w Tatrach może pojawić się śnieg.

ms/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Karmel i tan w górach witam18.09.2022, 12:31
Wspaniali ludzie nie rzadko bywają na szlakach...można porozmawiać o wszystkim a nawet wielu ciekawych rzeczy się nauczyć...bycie wśród ludzi nie jest złe...tylko więcej kultury typu ustępowanie innym na szlakach czy też więcej pomocy dla ludzi którzy sobie nie radzą podczas podejść... uwielbiam Was pozytywnie zakręconych a także otwartych umysłowo... Niech żyje turystyka piesza a węszących intrygii i kłamców wyrzucić do diaska...czołem przygodo czołem emocjo czołem druhu z przyroda przy uchu
Ewa18.09.2022, 08:55
Bo ludzie myślę przyjadę we wrześniu będzie mało ludzi a tu na odwrót bo wszyscy tak myślę! Wydaje mi się,ze w ten weekend ludzi było więcej niż w niejeden weekend sierpniowy...
antypromocja18.09.2022, 04:02
No jak to? Tłumy we wrześniu? Czyli mimo działań promocyjnych "biura promocji samego siebie" nadal jest nieustające zainteresowanie Zakopanem. Mimo sylwestra marzeń...? To może te pieniądze wyrzucane na promocję zainwestować w dodatkowe zajęcia dla młodzieży?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl