30.09.2022, 09:12 | czytano: 5017

Prezydent Andrzej Duda będzie dziś sadził drzewa w Małopolsce

zdj. Jakub Szymczuk/ KPRP
Trwa czwarta edycja akcji "SadziMy". Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w akcji sadzenia lasu w Leśnictwie Lipnica Wielka.
IV edycja ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew #sadziMY organizowana jest z inicjatywy Prezydenta RP przez Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe.
- Po raz czwarty rusza akcja #sadziMY. Jak co roku bierzemy w niej udział i serdecznie wszystkich do tego zachęcamy - mówi Prezydent RP. - Nowe drzewa są bardzo potrzebne: dla nas, dla przyszłych pokoleń, dla Polski, dla całej ziemi" - przypomina Pierwsza Dama.

Z okazji akcji leśnicy przygotowali milion drzewek. Każdy chętny między godz. 9 a 15 może zgłosić się do najbliższego nadleśnictwa, by odebrać swoją sadzonkę. Leśnicy będą rozdawać sadzonki nieodpłatnie.



s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Marunio03.10.2022, 16:42
Bez rozgłosu leśnicy sadzą co roku miliony drzew. Filmów o tym nie robi się a tu taka "ciekawostka" Pan Prezydent rozpropagował akcję-jakoś wyroków europejskich nie respektuje by samorzady dostały pieniadze.
Do sel30.09.2022, 21:58
My się Orawianie nie wstydzimy, jesteśmy wolni i tak głosujemy i nikt nam nie zabroni... Tylko prezydent był w innej Lipnicy :) Nas Orawian jakoś pomija... Lipnica Wielka orawska czeka...
DR MARTENS30.09.2022, 19:54
Moze by tak poczytal konstytucje?!
Michał30.09.2022, 15:57
Zima zapowiada się sroga, będzie chrust. Pan Prezydent dba o swoich.
PL30.09.2022, 15:47
Judasz
Ja30.09.2022, 15:44
Nadleśnictwo Stary Sacz spryciarze
Sel wstydzić to ty się możesz swojej inteligencji
sel30.09.2022, 15:17
@ Wielkie pytanie. Wstyd Orawianie. Takie prezydenta można się co najwyzej wstydzić
alan30.09.2022, 14:41
wreszcie coś pożytecznego prezydent zrobi w ciągu 7 lat swojego urzędowania
Anna30.09.2022, 13:46
Orawianie nic nie wiedzą bo to teraz taka moda, spotykają się tylko ze swoimi a nie z tymi co by się chcieli spotkać.
leśniczy30.09.2022, 12:15
Pozwolę sobie na podpowiedź. Zielonym do góry.
Wielkie pytanie30.09.2022, 11:13
Dlaczego Orawianie nic nie wiedzą?!!! To jest nasz prezydent, u nas miał prawie 100 % Przyjechał do Lipnicy Wielkiej a my go nie możemy nawet przywitać?
zpodhalanskiej30.09.2022, 10:35
prosze jaki dobrodziej
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl