08.11.2022, 12:30 | czytano: 3330

Odnalazł się zaginiony mieszkaniec Zakopanego

Rano około godziny 5.45 z miejsca zamieszkania przy ul. Bogdańskiego w Zakopanem wyszedł w nieznanym kierunku Jan Ł. Starszy mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną, a jego miejsce pobytu nie było znane. Rodzina zgłosiła zaginięcie.
Po publikacji komunikatu o zaginięciu, po południu mężczyzna odnalazł się. "Zaginiony został odnaleziony przed chwilą przez patrol drogówki w Zakopanem w rejonie ul. Jagiellońskiej" - poinformowała policja.
Źródło: KPP Zakopane, r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Grażyna Mikołajska10.11.2022, 12:38
Pomyśl zanim coś chlapniesz.Odnalazła go policja dzięki zgłoszeniu. Dalej chlapiesz
pomyśl zanim coś chlapniesz09.11.2022, 21:27
Ale dziękować Bogu szybko się odnalazł, więc nie myliłem się ! Jak z tego widać że tak źle mu nie życzyłem , jak wy to z góry zakładaliście. Na drugi raz zanim coś chlapniecie dobrze pomyślcie
Jaga08.11.2022, 19:03
Co człowieku wiesz o tej rodzinie? A co o zaginionym? Pewnie nic. A jeśli ten człowiek to osoba chora np. na Alzheimera, albo demencję? Sam nie wróci bo ma zaniki pamięci albo jest zdezorientowany. Im szybciej zaczną się poszukiwania tym większe szanse na odnalezienie. Nigdy nie jest wiadome co taki człowiek myśli, działa nieracjonalnie, pod wpływem chwili, emocji. Może wsiąść do autobusu, busa i jechać przed siebie, może iść w tylko sobie wiadomym kierunku,praktycznie bez logicznego celu. Więc nie komentujmy głupio. Gdy rodzina wszczyna poszukiwania to robi to zmuszona koniecznością i lękiem o chorego.
Grażyna Mikołajska08.11.2022, 17:42
@pomyśl zanim coś chlapniesz. Dokładnie- pomyśl zanim coś chlapniesz. Starsze osoby, często mają zaniki pamięci, niektórzy cierpią na chorobę Alzheimera.Czas w takich przypadkach jest bardzo ważny. Sześć godzin to sporo czasu w dodatku nie jest pełnosprawny , skoro porusza się o dwóch kulach.Źle, że rodzina się martwi i go szuka? Pomyśl, zanim coś chlapniesz.
pomyśl zanim coś chlapniesz08.11.2022, 13:28
Ledwo wyszedł , a rodzina już go szuka! Może wstał rano, nie chciał nikogo budzić i poszedł spokojnie do lekarza , a rodzina /jeżeli ją ma/już robi alarm wykazując nadzwyczajną nadgorliwość?Dziwna ta rodzina jakaś.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl