04.03.2023, 09:06 | czytano: 2256

Budowa windy w urzędzie

Fot. UMiG Szczawnica
W budynku Urzędu Miasta w Szczawnicy powstaje winda.
Urząd pozyskał na jej budowę 207 tys. zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Paweł05.03.2023, 01:04
@Ziutka No z tą ostatnią kadencją to bym polemizował. W kolejnych wyborach może wystartować, a niezbyt myślący mieszkańcy uzdrowiska zapewne znów go wybiorą. W dodatku gdyby jego towarzysze doszli w Polsce do władzy to na 100% zniosą dwukadencyjność w samorządach (wiernych towarzyszy trzeba w końcu na stołkach utrzymać), więc może siedzieć na stołku w magistracie nawet do śmierci. Tymczasem miasteczko, które przeżywa boom pod względem liczby odwiedzających je turystów do tego stopnia, że w sezonie turystycznym po południu w sklepach są puste półki jest w bardzo kiepskim stanie. Rozpada się, a powinno przeżywać rozkwit i przynosić coraz większe zyski. Z rozmaitych funduszy i dotacji ten cały syf jest pudrowany, bo gmina nie ma pieniędzy na nic. Regularnie podnosi się i tak już wysokie opłaty mieszkańcom, a opłata za śmieci liczona od zużycia wody to zdzierstwo level master. Do tego każda gminna instytucja obsadzona kolesiami burmistrza. Mieszkańcy powinni powiedzieć papa temu człowiekowi dekadę temu.
Ziutka04.03.2023, 17:12
A kiedy kanalizacja sanitarna na nowo wybudowanej ul Św Krzyża.Taka inwestycja i takie błędy.Wstyd.Ale to już ostatnia kadencja tego ignoranta.
no p04.03.2023, 11:37
winda to naprawdę potrzebna inwestycja.w nowym targu w um nikt nie liczy sie z petentem.jesteśmy przeganiani jak gońcy,a wszedzie schody.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl