30.04.2024, 10:04 | czytano: 1393

Gmina Czorsztyn szuka pieniędzy na remont kompleksu sportowego

Fot. UG Czorsztyn
Gmina Czorsztyn złożyła wniosek do Ministra Sportu i Turystyki o dofinansowanie remontu kompleksu sportowego „Orlik” w Maniowach, w ramach programu „Modernizacja kompleksów sportowych ORLIK 2024”.
Celem inwestycji jest poprawa stanu technicznego obiektu. Ze względu na intensywną eksploatację boiska przez dzieci i młodzież, w tym również zawodników, którzy korzystają z obiektu w ramach akademii piłkarskich, niezbędne są prace naprawcze jego nawierzchni. W ramach remontu planuje wymianę nawierzchni ze sztucznej trawy, wymianę piłkochwytów na istniejących słupach, wykonanie i montaż nowego ogrodzenia z siatki stalowej, wymianę zamków i klamek w furtkach. Prace remontowe obejmą również wymianę opraw halogenowych na oprawy oświetleniowe wyposażone w moduły LED-owe.
Wnioskowana kwota dofinansowania na kompleksową naprawę obiektu sportowego to 388 656,00 zł.

Źródło: UG Czorsztyn, r/
Może Cię zainteresować
komentarze
taka prawda30.04.2024, 18:40
To ,że nowa wójt szuka pieniędzy to nie znaczy ,że je znajdzie.Jak znajdzie to wykonawcą będą ci sami "sami swoi":):):)
a bo ja wiem?30.04.2024, 10:47
No proszę w gminie Czorsztyn nowy wójt i już szukanie dofinansowania na modernizacje już uwaga istniejących kompleksów sportowych. w Łapszach wójt pozostał ze starego wydania ha ha...i pozostanie po staremu czyli obiektów nie ma i nie będzie nie ma kasy i wraca stara bieda! SPISZ to ciekawy ludek miał szansę ale nie skorzystał będzie kolejne 5 lat narzekania?
Osiol30.04.2024, 10:40
A co się stało z podatkami? Nadmiar zatrudnionych je zjadł?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl