15.09.2018, 17:00 | czytano: 691

Loca Pasion Zumba Fitness

Pierwszy maraton Zumba Fitness w Nowym Targu - "Loca Pasión". Kochasz tańczyć i chcesz się poczuć jak JLO i Beyonce w jednej osobie? Uwielbiasz gorące kubańskie rytmy i nadal nucisz "Despacito" gotując obiad? Lubisz aktywnie spędzać czas wolny?

Jeśli choć na jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmi: TAK, to jest to impreza dedykowana właśnie Tobie!
Zapewniamy że będzie tanecznie, energetycznie, a pot poleje się strumieniami.

Wydarzenie ma na celu aktywizację fizyczną mieszkańców naszego miasta i okolic z każdej grupy wiekowej i społecznej. W sposób oryginalny i ciekawy, w niepowtarzalnej atmosferze, którą zapewni niebanalne wnętrze sali hotelowej, jej oświetlenie i profesjonalne nagłośnienie odbędzie się maraton łączący fitness i tańce w rytmach latynoskich. Całość zabawy potrwa trzy godziny (tańczymy bez przerwy). Maraton poprowadzą doświadczeni i uznani instruktorzy Zumba Fitness - Alicja Turczyńska - Bryl, Marta Jelonek, Polina Kyshyshian, Sebastian Nabielec.

Impreza skierowana jest zarówno do pasjonatów Zumby jak i do początkujących, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę i lepsze samopoczucie.

CF Podhale, Habanera i Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane zapraszają wszystkich wielbicieli aktywnego spędzania czasu na "Loca Pasion Maraton Zumba Fitness".

Miejsce:
Hotel CASA Nowy Targ-Zakopane
ul. Królowej Jadwigi 17
34-400 NOWY TARG
9 PIĘTRO

Czas:
15 wrzesień godzina 17:00 - 20:00

Wstęp:
BEZPŁATNY

fb: https://www.facebook.com/events/413231365855004/