16.02.2019, 19:00 | czytano: 834

Bal Burmistrza

NOWY TARG. W sobotę 16 lutego br. o godz 19:00 do Restauracji Góralsko Strawa rozpocznie się doroczny Bal Burmistrza. Będzie to tym razem sentymentalna podróż w czasie. Bal utrzymany będzie bowiem w stylu lat 20/30-tych.

Bal Burmistrza 2019 to nie tylko obietnica świetnej zabawy w rytmie charlestona, ale także szczytny cel, jakim jest pomoc Fundacji im. Adama Worwy w zebraniu środków na zakup profesjonalnego sprzętu do rehabilitacji.

Restaurację Góralsko Strawa z całą pewnością wypełni tego wieczoru klimat, jaki na długo pozostanie w Państwa pamięci. Wytworna elegancja dam, sznury pereł, stylowe cygaretki i opaski z piórami, meloniki, muchy i gangsterskie kapelusze... Blichtr i splendor epoki narodzin jazzu i rozkwitu niemego kina, kabaretu, burleski, wielomilionowych fortun i wielkich karier gwiazd Hollywood... Kto wie, może na balu spotkacie samego Charliego Chaplina? Może będziecie mieli okazję poprosić do tańca Marlenę Dietrich albo utniecie sobie pogawędkę z Al Capone?

W programie: bogate, serwowane menu, przekąski, open bar z profesjonalną obsługą barmańską, zabawa w rytmach z epoki i koncert niespodzianka!

Bilety w cenie 175/os. dostępne są w Urzędzie Miasta Nowy Targ, Wydział Kultury, Sportu i Promocji, ul. Krzywa 1, pok. 208.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl