17.02.2019, 12:00 | czytano: 433

5 Walentynkowy Bieg Narciarski Parami

Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko zaprasza do udziału w 5 Walentynkowym Biegu Narciarskim Parami.

Impreza dofinansowana z funduszu sołeckiego wsi Kościelisko
Trasy biegowe: Kościelisko- Chotarz
Termin: 17 lutego 2019 r.
Start: 12:00
Biuro zawodów: 10:00 – 11:30

Zapraszamy zakochane pary, a także pary zgodnie zakochane w narciarstwie biegowym. Zgodna jest tu bardzo ważna, gdyż wystartować, pokonać dystans ok. 3 km i przekroczyć linię mety trzeba razem, a ponadto partnerzy powinni wzajemnie się wspierać i motywować na trasie. Nagrodzimy 3 najszybsze pary. Ale to przecież zabawa! Przewidujemy też nagrody, upominki – niespodzianki dla pozostałych par. Przygotowane są też pamiątkowe serduszka.

Szczególnie chętnie witamy pary w pomysłowych przebraniach. Dla nich również przygotowujemy nagrody. Kogóż to nie gościliśmy na zawodach! Ksiądz pobiegł z Zakonnicą, Traper z Kanady z Indianką, Gladiator z Xeną, Para młoda prosto od ołtarza, Pirat z Piratką, Hrabia z Hrabiną dostojnie stanęli na podium, Ścigana uciekała Policjantowi, któremu na koniec udało się jednak uciekinierkę zakuć w kajdanki, Lekarz z Pielęgniarką ( na szczęście nie musieli nikogo ratować), ożyły Mumie egipskie, pokazała się ludziom para Krasnoludków, dzielnie biegli Babka z Dziadkiem, Para Szkotów wyróżniała się swoimi czerwonymi kraciastymi spódniczkami, rywalizowały przeróżne pary zwierząt, Gospodarz przyprowadził swoją Krasulę, zjawili się też Sami Swoi i mnóstwo innych fantastycznych postaci w pomysłowych strojach.
Po wysiłku fizycznym należy się regeneracja. Proponujemy coś z grilla i coś na słodko, czyli kawałek pysznego tortu.

W południe zapraszamy do wspólnej zabawy na nartach, a wieczorem do Domu Ludowego na zabawę walentynkową , którą organizuje Koło Gospodyń Wiejskich w Kościelisku. Stroje się przydadzą, bo to zabawa kostiumowa. Jak się bawić, to do białego rana.

Bieżące informacje, rejestracja online, regulamin:
https://www.facebook.com/Koscieliskodlabiegaczy/
www.turystykakoscielisko.pl

organizatorzy
Zobacz pełną wersję podhale24.pl