16.02.2019, 19:00 | czytano: 386

XIX Bal Charytatywny #PomocNaSzczytach

Tatrzańska Izba Gospodarcza zaprasza na XIX Bal Charytatywny #PomocNaSzczytach - 16 lutego 2019 roku w Hotelu Mercure Kasprowy *** w Zakopanem.

Celem balu jest pozyskanie środków finansowych na realizację programu wsparcia dla dzieci z Podhala. Cały dochód z balu przeznaczony będzie na stypendia dla wybitnych i uzdolnionych dzieci z Podhala.

Program #PomocNaSzczytach to system pomocy stypendialnej dla najzdolniejszych dzieci dający im możliwość pokonania barier finansowych w celu osiągnięcia sukcesów sportowych, artystycznych i innych.

Każdy uczestnik balu może zostać Ambasadorem programu i pomóc w realizacji dziecięcych marzeń. Podczas balu odbędzie się licytacja dzieł sztuki znanych artystów i trofeów sportowych podarowanych przez znanych sportowców oraz konkurs z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów balu.

Bal wspierają muzycznie - Zespół Beti & Bobass i MW Sound Marek Wacławski, kulinarnie - „wirtuozi” kuchni z Hotelu Mercure Kasprowy, organizacyjnie - orkiestra ludzi dobrej woli, finansowo- darczyńcy i sponsorzy.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl