26.09.2019, 19:00 | czytano: 453

12. Grand Off – Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata

NOWY TARG. MOK zaprasza na spotkanie z 12. edycją Festiwalu Grand Off - Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata w dniach 25 i 26 września (środa i czwartek) o godz.19.00 w nowotarskim MOKu (a. Tysiąclecia 37). Wstęp wolny.

Szczegóły:
25 września (środa) godz.19.00, czas trwania 80'
Pokazy nagrodzonych filmów cz.1: najlepszy scenariusz, najlepsza reżyseria, najlepsza fabuła, najlepsze zdjęcia, najlepszy montaż, najlepszy film polski.

26 września (czwartek) godz.19.00, czas trwania 88'
Pokazy nagrodzonych filmów cz.2: najlepsza scenografia, najlepszy aktor, najlepsza aktorka, najlepsza animacja, najlepszy dokument.

O Festiwalu:
Festiwal Grand OFF to najważniejsza inicjatywa promująca kino niezależne w Polsce i jedna, z najważniejszych tego typu inicjatyw na świecie.
Powołane do życia w 2006 Światowe Nagrody Filmowe Niezależnych GRAND OFF to wydarzenie kulturalne, które zwraca uwagę na zjawisko kina niezależnego i nadaje mu odpowiednią rangę, powagę i prestiż. Najciekawsze produkcje niezależne z całego świata poddawane są preselekcji i typowane przez profesjonalna Komisję Nominacyjną do nagród w jedenastu kategoriach: scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż, scenografia, aktorka, aktor, fabuła, dokument, animacja oraz najlepszy film polski. Filmy nominowane ocenia międzynarodowa Kapituła składająca się z ponad 80 znawców filmu, teoretyków, reżyserów, operatorów, montażystów i aktorów z ponad 30 krajów.

s/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl