06.12.2022, 12:00 | czytano: 468

Mikołajki w Termie Bania

Mikołajki w Termie Bania trwają 4 dni! Podaruj dziecku moc wodnej zabawy w dniach 3-6 grudnia. Z okazji mikołajkowego święta, Terma Bania przygotowała dla najmłodszych promocyjne bilety bez limitu czasu oraz mikołajkowy program zabaw i warsztatów.

3-4 grudnia
Bilet bez limitu czasu dla dziecka do 13 r.ż. w cenie 20 zł (obejmuje bilet do Strefy Zabawy i Relaksu)
Bilet dla dziecka do 104 cm za 1 zł
Bilety dostępne wyłacznie w kasach biletowych.
Program animacyjny Magiczne spotkanie ze Świętym Mikołajem w godz. 12:00-16:00

Dzieci odwiedzą również Śnieżynki i Elf. Zaproszą do zabaw i warsztatów tematycznych: aktywnego tańca, gier i quizów rodzinnych, warsztatów dmuchanych zabawek. W programie przedstawienie teatru latek pt. Królowa Śniegu.

Dla każdego dziecka słodki upominek i inne niespodzianki!

5-6 grudnia
Bilet bez limitu czasu dla dziecka do 13 r.ż. w cenie 1 zł (obejmuje bilet do Strefy Zabawy i Relaksu)

Wypatrujcie Mikołaja - dla każdego dziecka słodki upominek!

W Strefie Zabawy zlokalizowano: baseny wewnętrzne i zewnętrzne napełnione wodą od 34°C do 38°C, całoroczne zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 m, karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, strefy dla dzieci oraz 2 wanny jacuzzi napełnione surową, siarkową wodą geotermalną o temperaturze 37°C. Strefa Relaksu to królestwo harmonii i odprężenia. Istotą tej strefy jest szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego: gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki i kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy oraz jacuzzi.

Do zobaczenia w Białce Tatrzańskiej - Mikołaj!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl