21.03.2018, 11:00 | czytano: 322

V Zakopiański Bieg Wagarowicza

ZAKOPANE. V Zakopiański Bieg Wagarowicza odbędzie się 21 marca br. o godzinie 10.00. Start i meta biegu znajdować się będzie w Parku Miejskim na ulicy Staszica, a trasa długości około 2,5 kilometra poprowadzona zostanie ulicami miasta.

Żeby wziąć udział w biegu przyjdź do biura zawodów zlokalizowanego w okolicy startu z nauczycielem z Twojej szkoły, a jeżeli jesteś pełnoletni i przyjdziesz sam będziesz musiał podpisać oświadczenie, że bierzesz udział w biegu na własną odpowiedzialność.

W tym biegu nie jest najważniejsze kto przybiegnie pierwszy, a kto ostatni, ale sędziowie zanotują Twoje miejsce i uzyskany czas. Każdy kto dobiegnie do mety otrzyma usprawiedliwienie nieobecności w szkole lub pracy (bez gwarancji, że będzie honorowane), a pierwszych 150 osób, które zapiszą się w biurze do biegu pobiegnie w pamiątkowej koszulce „Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza”. Możesz także podreperować swoje konto punktowe w klasyfikacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej – każdy ze startujących otrzyma 20 punktów rankingowych.

Program zawodów:
9.00 – 9.50 – zapisy i odbiór numerów startowych – Park Miejski
10.00 – start biegu
Ok. 10.45 – zakończenie zawodów

Organizator biegu: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem