13.06.2014, 19:20 | czytano: 2502

Wspaniałe rozpoczęcie sezonu przez Oskara Kaczmarczyka

Siedemnastoletni sportowiec z Nowego Targu, reprezentujący klub motocyklowy AMK „Gorce” zajął drugie miejsce w początkowych rundach Mistrzostw Polski Trial.
Żmudne przygotowania zawodnika oraz całego teamu Rajski Racing rozpoczęło się końcem zeszłego roku i zaowocowało podjęciem współpracy z partnerami takimi jak Motorismo Fox, Gena, Żwirtrans, Sherco Rafał Luberda czy Böttcher.
Efektami współpracy jest wspaniała forma Oskara i świetne rozpoczęcie sezonu. Wszystkie osiągnięcia umacniają jego zaangażowanie do pasji pielęgnowanej od najmłodszych lat.

Sam Oskar uczestniczy w turniejach, które stawiają coraz większe wymagania i wystawiają na próbę jego zdolności. Wystarczy przypomnieć sobie jego zeszłoroczny popis w Łodzi. Niedoświadczony wtedy jeszcze zawodnik, wystąpił w konkursie Super Enduro i pomimo trudności zajął drugie miejsce.

Kolejnym wyzwaniem dla Młodego Sportowca będzie start w zawodach rozgrywanym w Obornikach 15.06.2014r. Odbędzie się tam pierwsza eliminacja Mistrzostw Polski w Super Enduro . Na miejscu zawodnicy zafundują kibicom masę niezapomnianych emocji i wspomnień. My trzymamy kciuki za Oskara, który wciąż nas zaskakuje swoimi wynikami.

Źródło: materiały prasowe
Może Cię zainteresować
komentarze
bury10623.06.2014, 14:23
Witam

Może mi ktoś napisać,gdzie,kiedy w naszym rejonie odbywają się imprezy trial albo motocross?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl