23.09.2014, 20:16 | czytano: 1473

II edycja Turystycznego Rajdu Motocyklowego - Poznaj Małopolską na dwóch kołach

„Poznaj Małopolskę na dwóch kołach” – pod takim hasłem będzie się odbywał II rajd motocyklowy 27 września br., który wyruszy z Krakowa a zakończy się na Podhalu w Niedzicy.
Malownicze widoki, zamki, wzniesienia, konkursy z nagrodami i przejazd przez najpiękniejsze miejscowości – to tylko część atrakcji, które już niedługo czekają małopolskich motocyklistów.
27 września, spod krakowskiego salonu RingRoad Yamaha wyjadą setki motocykli, by wspólnie przemierzyć tajemniczą trasę przez Małopolskę.

W I edycji rajdu turystycznego wzięło udział ponad 150 maszyn z całej Polski i rozdano 200 nagród. Rajd rozpocznie się między 7.00 a 9.00 rano, 27 września, przed salonem RingRoad Yamaha na ul. Wielickiej 44b. Motocykliści otrzymają mapniki z wyznaczoną trasą oraz zaznaczonymi lokalizacjami, w których czekają na nich pieczątki i nagrody.

Po dotarciu na metę – Zaporę w Niedzicy, uczestnicy wezmą udział w loterii nagród sponsorowanych przez miejscowości, przez które przejeżdżali, zaprzyjaźnione firmy oraz salon RingRoad.

Celem rajdu jest promocja Małopolski z innej perspektywy. Miasta i miasteczka, skanseny i zamki widziane z mniej uczęszczanych dróg, pokażą uczestnikom piękno regionu, które można dostrzec dopiero poza granicami wielkich miast.
Rajd nie jest wyścigiem, każdy uczestnik dobierze tempo jazdy do własnych preferencji. Priorytetem organizatorów jest dobra i bezpieczna zabawa.

Więcej szczegółów na temat rajdu znajdziecie na oficjalnym fanpage’u RingRoad Yamaha na stronie: http://on.fb.me/XCeXMi.

materiał prasowy, opr.s/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl