05.08.2015, 20:24 | czytano: 1993

Biela na podium

Już w trzecim wyścigu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski a 9 i 10 rundzie GSMP w Słowackich Banovcach Konrad Biela zdobył podium.
Na 3,7-kilometrowej trasie z Uhrovca na Jankov Vŕšok w Górach Strażowskich w sobotę 2 sierpnia Konrad zajął drugie miejsce po obydwu podjazdach oraz 3 w klasyfikacji generalnej Grupy N2000, natomiast w niedzielę 3 sierpnia uplasował się na czwartym miejscu w obydwu podjazdach co w klasyfikacji dało mu piąte miejsce w klasyfikacji generalnej. Konrad cały czas stroi samochód, który z każdym wyścigiem jest coraz lepiej przygotowany. Wielkie podziękowania dla mechaników Krzysztofa Łukasik i Dariusza Łukasik nie zapominając  o sponsorach: Kotelnica Białczańska, Bielaplast, Domalik szyby i folie samochodowe, Ludwik studio kosmetyki samochodowej i Liscar.