18.11.2021, 09:25 | czytano: 1220

Damskie komplety dresowe na imprezę (art. sponsorowany)

Fanki wygodnych stylizacji będą zachwycone, moda na noszenie bawełnianych kompletów dresowych na imprezy właśnie się rozkręca! Niezależnie od tego czy preferujesz styl bardziej sportowy czy elegancki - istnieje tak wiele wariantów stylizacji z kompletami dresowymi, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.
W przeciwieństwie do popularnych jeansów, spodnie dresowe nie uwierają, nie ograniczają ruchów, a przy tym są niezwykle uniwersalne. Dresy już nie są strojem „po domu” czy przeznaczonym do uprawiania sportu. Czas wyjść w nich na miasto i świetnie się bawić.
Jaki wybrać kolor dresowego kompletu na imprezę?
Stylizacje imprezowe z zasady nie obowiązują jakiekolwiek reguły - to czas by się wyszaleć! Lecz można zainspirować się obowiązującymi trendami, śledząc aktualne oferty w sklepach jak diversesystem.com/pl/ona/komplety. W sezonie letnim najlepiej wyglądają stylizacje, których główny element jest jasny; biały lub beżowy. W sezonie jesienno-zimowym komplety dresowe zakładane na imprezy są zazwyczaj czarne lub bordowe. Przy takich kolorach metaliczna biżuteria jest widoczna i pięknie podkreślona, a mocniejszy, ciemny makijaż tylko dopełnia modnej stylizacji. Należy pamiętać również o odpowiedniej torebce - niewielka, na złotym łańcuszku na pewno będzie pasowała do takiej stylizacji.
Z jakiego materiału dres będzie najlepszy na imprezę?
Ciężko jednoznacznie określić jaki materiał sprawdzi się w takich okolicznościach, a jaki nie. Charakter stylizacji zależy od wielu elementów, w tym od dodatków, butów, makijażu. Welur czy śliski materiał wydaje się być wręcz stworzonym na wyjścia tego typu, lecz bawełniany komplet dresowy za pomocą dodatków również może robić ogromne, stylowe wrażenie. Zdecydowanie najmilszym materiałem dla ciała jest bawełna, można wybrać więc komplet z niej wykonany, a do stylizacji dodać skórzaną ramoneskę czy jeansową kurtkę.
Komplet dresowy dla osób w każdym wieku
Stylizacje tworzone na bazie kompletu dresowego świetnie sprawdzą się u osób w każdym wieku. Absolutnie nie należy obawiać się tego, że w pewnym wieku „nie wypada”. Może nie wypadać założyć konkretnej stylizacji na bardziej oficjalne okazje, lecz wiek nie powinien być wyznacznikiem. Zwłaszcza gdy kompletujemy stylizację na imprezę, gdzie mamy się wyszaleć i poczuć jak gwiazdy.
A co na wierzch?
Idąc na bardziej elegancką imprezę, komplet dresowy można zestawić z marynarką i płaszczem. Na spotkaniach z przyjaciółmi świetnie sprawdzi się kurtka dżinsowa a także skórzana ramoneska - w dowolnym kolorze.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl