23.11.2021, 20:57 | czytano: 878

Sylwester Zakopane - nie czekaj, zamów apartament już dziś (art. sponsorowany)

Oferty sylwestrowe zawsze cieszyły się powodzeniem, w tym roku jednak, po zeszłorocznym lockdownie pobyt sylwestrowy poza domem to opcja, którą rozważa jeszcze więcej osób niż zazwyczaj. Sporą popularność cieszą się oczywiście polskie góry na czele z Zakopanem.
Sylwester Zakopane — dlaczego to dobry pomysł?

Sylwester marzeń nie bez powodu TVP przez kilka kolejnych lat organizowało właśnie tutaj. Polskie góry mają szczególny zimowy klimat, który jest po prostu nie do powtórzenia w innych regionach Polski. Nic więc dziwnego, że wiele osób to właśnie tutaj chce celebrować sylwester. Zakopane przyciąga uwagę swoim wyjątkowym klimatem, przepięknymi widokami ośnieżonych już w pełni o tej porze roku gór. Do tego nie brakuje tutaj różnorodnych atrakcji. Końcówkę roku można tutaj więc spędzić na naprawdę wiele sposobów. Są zarówno wielkie bale sylwestrowe, jak i mniejsze imprezy, nie brakuje typowego góralskiego świętowania, a także kuligów, przejażdżek bryczką i wielu innych atrakcji. 

Oferta sylwestrowa wyprzedaje się błyskawicznie 

Zimowa stolica Polski kusi liczbą zorganizowanych atrakcji, klimatem, widokami. Nic więc dziwnego, że oferty noclegów wyprzedają się tutaj błyskawicznie. Nie warto więc zwlekać, tylko skorzystać z dostępnych ofert jeszcze dziś i zarezerwować nocleg. Z każdym kolejnym dniem tych propozycji będzie coraz mniej. Trzeba więc liczyć się z tym, że jeśli marzy ci się wyjazd pełen zorganizowanych atrakcji, warto zacząć planować go już dziś. Pierwszym krokiem z pewnością powinna być rezerwacja noclegu. Jeśli zaczniesz planować wyjazd w połowie grudnia, możesz mieć znacznie bardziej ograniczone pole wyboru.

Bal sylwestrowy a może kulig?

Na ten moment możliwości do wyboru masz jeszcze sporo. Możesz postawić na pakiet sylwestrowy z hotelowym noclegiem i udziałem w wyjątkowym balu. Nie wszyscy jednak przyjeżdżają do Zakopanego po takie atrakcje. Można także zdecydować się na spędzenie końcówki roku w domowej atmosferze pensjonatu. Sylwester może ci upłynąć na spacerach po Zakopanem, samych górach, okolicznych malowniczych dolinach. Nie brakuje także ofert przejazdów bryczką, wieczorem można pomyśleć o absolutnie wyjątkowym kuligu. Taki wieczorny wyjazd to naprawdę niezapomniane przeżycie, które na długo zostaje w pamięci. Możesz także skorzystać z bogatej oferty ośrodków SPA, których także w Zakopanem nie brakuje i na początek dobrego roku zadbać zarówno o swoje ciało jak i umysł. Możliwości do wyboru masz tutaj naprawdę wiele, a przy tym spędzasz czas w wyjątkowej okolicy. 
Zobacz pełną wersję podhale24.pl