27.10.2022, 15:52 | czytano: 567

Słuchawki douszne Marshall – który model będzie najlepszy? (art. sponsorowany)

Słuchawki to gadżet, bez którego wielu z nas nie rusza się z domu. Nic dziwnego, są przydatne w wielu momentach dnia - świetnie sprawdzają się do uprawiania sportu, pozwalają znaleźć skupienie podczas pracy, a także - cieszyć się ulubionymi podcastami lub muzyką w trakcie dojazdów. Dobrze mieć je zawsze przy sobie, by móc po nie w każdej chwili sięgnąć.
Zwykle rozglądając się za nowym modelem słuchawek, zaczynamy od ustalenia, czy lepszym rozwiązaniem będą słuchawki douszne czy nauszne. Obie opcje mają swoich oddanych zwolenników - dzisiaj jednak przyjrzymy się dokładniej modelom dousznym. Jak je wybrać? Jest wiele czynników wpływających na to, czy decyzja zakupowa będzie trafiona. Jednym z najważniejszych jest sięgnięcie po sprzęt od odpowiedniego producenta.

Słuchawki douszne - dlaczego warto?


Słuchawki douszne, czyli umieszczane bezpośrednio w małżowinie ucha, mają wiele przewag wobec tych nausznych. Ich główną zaletą jest oczywiście fakt, że są lekkie, a przez to - wygodne i nieobciążające. Jest wiele osób którym nie odpowiada też konstrukcja słuchawek nausznych, sięgają więc po takie, których obecność zwykle mniej się odczuwa.
Na którego producenta słuchawek postawić? Możliwości jest wiele! Praktycznie każdy z topowych producentów smartfonów proponuje swoje słuchawki bezprzewodowe. Szukając jednak dobrego stosunku jakości do ceny, warto uważnie przyjrzeć się ofercie firmy Marshall. Znajdziemy tam słuchawki różnego rodzaju - od true wireless po bezprzewodowe słuchawki nauszne. Wybór jest więc duży! Ważnym aspektem jest tutaj doskonały, elegancki design. Większość słuchawek bezprzewodowych projektowanych jest z myślą o uprawianiu sportu - i w takich stylizacjach świetnie się prezentują. Tutaj jednak mamy słuchawki, które równie dobrze wyglądają z eleganckim ubraniami co z tymi do biegania.

Słuchawki bezprzewodowe czy true wireless?


Zanim przejdziemy do wyboru konkretnego modelu słuchawek dousznych, warto ustalić, czy wiemy, czym wyróżniają się słuchawki true wireless. To takiego rodzaju słuchawki, z których każda jest oddzielnym urządzeniem - są więc one prawdziwie bezprzewodowe. Zwykle są przechowywane w etui ładującym. Chociaż często dzisiaj są one utożsamiane ze słuchawkami bezprzewodowymi w ogóle, nie jest to jedyna forma korzystania ze słuchawek dousznych bez kabli.

Słuchawki douszne Marshall - jakie wybrać?


Przeglądając słuchawki douszne Marshall, mamy do wyboru dwa interesujące modele, z czego jeden to słuchawki true wireless w eleganckim etui ładującym. Na którą opcję się zdecydować? To zależy przede wszystkim od tego, w jakich sytuacjach najczęściej korzystamy ze słuchawek - true wireless świetnie sprawdzają się do bardzo uniwersalnych zastosowań - od uprawiania sportu po biznesowe telekonferencje. Jeśli zależy nam na sprzęcie, który towarzyszyć nam będzie przez cały dzień, dobrze sięgnąć po drugi z proponowanych modeli.
Czas przyjrzeć im się bliżej!
- Słuchawki bezprzewodowe MARSHALL Motif A.N.C. Czarny - słuchawki prawdziwie bezprzewodowe, ukryte w świetnie zaprojektowanym, eleganckim etui ładującym. Są wyposażone w funkcję ANC, czyli aktywnej redukcji szumów. Słuchawki zaskakują bogatym brzmieniem Marshall Signature w wersji stereo 2.0. Po pełnym naładowaniu, słuchawki działają do 6 godzin, etui zaś posiada wbudowany akumulator, który dostarcza energii na 26 godzin odtwarzania.
- Słuchawki bezprzewodowe MARSHALL Minor II Czarny - wytrzymałe słuchawki douszne, które okażą się świetnym towarzyszem podczas aktywnych dni. Zapewniają do 12 godzin słuchania muzyki. Słuchawki są wyposażone w mikrofon i wielokierunkową gałkę sterującą, która pozwala na łatwe sterowanie muzyką lub odbieranie połączeń telefonicznych.
Słuchawki Marshall w sklepie MediaMarkt są dobrze oceniane zwykle pod względem jakości dźwięku, ale również - eleganckiego designu. Modele douszne są ergonomicznie zaprojektowane i wygodne w użytkowaniu - nic dziwnego, że użytkownicy chętnie po nie sięgają!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl