13.11.2022, 13:07 | czytano: 424

Zasiądź za kierownicą samochodu sportowego (art. sponsorowany)

Jazda autem wyścigowym była od zawsze dla Ciebie marzeniem? Jeśli tak, jesteś blisko jego spełnienia i to niedużym kosztem. Wiemy, co zrobić, żebyś mógł pokierować samochodem z ogromną mocą. Czytaj dalej a dowiesz się, jak w bezpiecznym i komfortowy sposób poczuć adrenalinę na torze wyścigowym.

Jazda po torze – tylko dla zawodowych kierowców wyścigowych?


Tory takie jak Silverstone czy Monza są znane na całym świecie, a to za sprawą tego, że rokrocznie odbywają się na nich zawody Formuły 1. Jazda po nich to marzenie każdego, kto startuje ze swoją karierą w motorsporcie. Lecz nie musi to od razu oznaczać, że to marzenie jest zarezerwowane tylko dla tych, którzy chcą się na co dzień ścigać samochodami. Ty także możesz sprawdzić się na torze, choć na początek nie na jednym z wcześniej wymienionych, lecz na obiektach w Polsce.

Jeśli marzy Ci się jazda po torze, to jesteś bliski tego, żeby zrealizować swoje pragnienie. To za sprawą oferty, którą znajdziesz na portalu Auto Prezent. To na nim możesz wykupić voucher, który będzie uprawniać Cię do przejazdu jednym z 40 aut, które poprowadzisz na profesjonalnym obiekcie wyścigowym. To także świetny pomysł na prezent. Dzięki temu Ty lub obdarowana osoba będzie mogła się poczuć jak profesjonalny kierowca wyścigowy.

Poprowadź auto jak najlepsi kierowcy na świecie


Jeśli lubisz poczuć adrenalinę za kierownicą auta, to niech Ci do głowy nie przychodzi próbowanie szybkiej jazdy na publicznych drogach. Nawet gdy ona jest pusta, to nigdy nie wiesz, co się na niej za chwilę wydarzyć. Jedynym miejscem, na którym można poszaleć autem jest tor wyścigowy. To na nim, bez innych uczestników ruchu będziesz mógł sprawdzić możliwości auta.


A co ty na to, żeby zrobić to pojazdem, który ma kilkaset koni mechanicznych pod maską? To jest jak najbardziej możliwe, wystarczy tylko wybrać odpowiedni voucher prezentowy. Jeśli ogromna moc samochodu trochę Cię przeraża, to nie musisz się bać. Nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwał instruktor, który przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje do tego, żebyś mógł poczuć jak największą frajdę z przejazdu.

Wybierz auto swoich marzeń


Warto też przyjrzeć się temu, jakim samochodem możesz pokierować. Do Twojej dyspozycji są sportowe modele aut, m.in. Lamborghini Gallardo. Ten model od włoskiego producenta potrafi zrobić ogromne wrażenie, nawet na doświadczonych kierowcach. Nic dziwnego, skoro napędza go potężny silnik V10 o pojemności aż 5,2 litra.


Miłośnicy wielkich jednostek napędowych powinni sięgnąć po voucher na przejazd Dodgem Viperem GTS. Pod maską znajdziesz tutaj jednostkę o pojemności 8,4 litra, która pozwala rozpędzić auto do aż 340 km/h. To tylko 2 wybrane modele, którymi możesz pokierować. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dokładnie sprawdź pozostałe, dostępne opcje.

Gdzie możesz sprawdzić, jak wygląda jazda po torze?


Bezpieczeństwo przejazdu i frajda z niego wynikająca nie byłyby możliwe, gdyby nie dostęp do profesjonalnych torów wyścigowych. Obiekty są rozsiane po całym kraju, jednym z najbardziej znanych jest ten w Poznaniu. To na nim odbywały się w przeszłości rundy mistrzostw świata i Europy w różnych seriach wyścigowych. Na takim obiekcie poczujesz się jak prawdziwy profesjonalista.
Tak samo zresztą jest na pozostałych, dostępnych obiektach. Kilkanaście różnych torów samochodowych jest dostępne, wybierz ten, którego konfiguracja będzie Ci najbardziej odpowiadać. To na nim będziesz mógł poczuć wielką adrenalinę i radość z tego, że możesz zrealizować swoje marzenia.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl