Inżynier-Technolog

Dodano
18.01.2018, 09:30
Kontakt
18 26 913 70
Firma Dubiel Vitrum - producent szkła i luster z siedzibą
w Rabce-Zdroju zatrudni na stanowisko: Inżynier-Technolog

Zadania:
- sporządzanie dokumentacji projektowej i wykonawczej dla nietypowych
zleceń produkcyjnych,
- sporządzanie kart technologicznych,
- udział w projektach dotyczących rozwoju nowych produktów i technologii.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego lub budowlanego,
- bardzo dobra znajomość środowiska CAD,
- podstawowa wiedza z zakresu układów elektrycznych i urządzeń elektrycznych,
- mile widziana znajomość programów do tworzenia grafiki wektorowej i rastrowej,

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- gruntowne wsparcie i okres szkolenia w zakresie poznania specyfiki zakładu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV+list motywacyjny) z tematem wiadomości Inżynier-Technolog na adres: rekrutacja@dubielvitrum.pl
Napisz wiadomość
Wyślij kopię wiadomości na mój adres