31.05.2014, 22:04 | czytano: 1724

Niedzielny plenerowy koncert Miejskiej Orkiestry Dętej w Nowym Targu

arch. orkiestry
Miejska Orkiestra Dęta w Nowym Targu - trwająca od nieco ponad roku, a już z bagażem doświadczeń i znaczących osiągnięć, zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców Miasta i okolic na plenerowy koncert w altanie w Parku Miejskim już w tę niedzielę.
- Będziemy budzić Miasto uśpione codzienną pogonią czy to za pieniądzem, czy w poszukiwaniu szczęścia. Będziemy dzielić się radością z zajętego przed tygodniem I miejsca w powiatowym przeglądzie orkiestr dętych i tym, że w swojej działalności spotykamy wielu wspaniałych ludzi. Pokażemy, że piękno muzyki nie znajduje się w samych dźwiękach, lecz w głównej mierze w sercu ludzi grających ale też w sercach słuchaczy. Podzielimy się z melomanami utworami, które lubimy, które zasługują na to by dotarły do szerszej grupy ludzi kochających muzykę - zapowiadają muzycy.
Jeżeli aura pozwoli koncert rozpocznie krótka parada ścieżkami Parku do altany, gdzie koncert będzie kontynuowany. Zapraszamy serdecznie wszystkich mimo pogody. Koncert odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.

Koncert rozpocznie się 1 czerwca o godzinie 16:00 przy altanie w Parku Miejskim.

Ten koncert plenerowy nie jest jedynym. Orkiestra Miejska wystąpi w altanie w Parku jeszcze kilka razy, dlatego serdecznie zapraszamy na ten i na kolejne koncerty.

mat. prasowy, opr.s/
Może Cię zainteresować
komentarze
xsd01.06.2014, 10:04
muszą jeszcze popracować nad zgraniem
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl