31.05.2014, 20:45 | czytano: 1309

Dzień Dziecka i Młodzieży w Szczawnicy (zdjęcia)

W piątek od godziny 10.00 terenie placu pod Dolną Stacją PKL Palenica, pod dużym namiotem dzieci i młodzież z Krościenka i Szczawnicy bawiły się z okazji Dnia Dziecka.
Licznie przybyli uczniowie wraz z nauczycielami szczawnickich szkół mogli zobaczyć prezentacje artystyczne swoich koleżanek i kolegów, a także w sposób sportowy podjąć wzajemną rywalizacje w licznych zaproponowanych sportowo – rekreacyjnych rozgrywkach.
Odbyła się także prezentacja fryzjerstwa w wykonaniu uczniów Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy-Jabłonce.

Imprezę sprawnie prowadził Artur Majerczak z Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy, potrafiący zachęcić dzieciaki do wspólnej zabawy. Dużą atrakcją dla uczestników wspólnej zabawy był grill z kiełbaskami oraz ciasta upieczone przez rodziców uczniów.

Organizatorem imprezy było Miasto i Gmina Szczawnica, Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy, dyrekcje szkół: Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szlachtowej oraz Publiczne Gimnazjum im. Ks. Józefa Tischnera w Szczawnicy i Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina Filia w Szczawnicy.

Henryk Janusz Olkiewicz
komentarze
heniu01.06.2014, 21:22
"W piątek od godziny 10.0 terenie placu pod Dolną Stacją PKL Palenica".

Kolejne zdanie na które warto zwrócić uwagę.
jo01.06.2014, 17:23
dokładnie się zgadzam z przedmówcami, lepiej sobie odpuścic takie imprezy
heniu01.06.2014, 11:39
"Imprezę sprawnie prowadził Artur Majerczak z Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy, potrafiący tylko zachęcić dzieciaków do wspólnej zabawy"


Artur "tylko" zachęcał :)
obserwator01.06.2014, 09:40
Brawo za wspaniałą reklamę piwa w Dniu Dziecka piękna reklama też prowadzącego jaki pan taki kram
Zobacz pełną wersję podhale24.pl