03.06.2014, 12:19 | czytano: 1884

Fontanna z zakazami

Przed nadejściem ciepłych dni Urząd Miasta i Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji w Nowym Targu apelują o dostosowanie się do regulaminu korzystania z fontanny w Parku Miejskim.
- Chcielibyśmy bardzo, aby teren przy fontannie służył naszym mieszkańcom i odwiedzającym miasto turystom, jako miejsce spotkań, rekreacji i wypoczynku. Aby tak było, prosimy o dostosowanie się do regulaminu - czytamy w komunikacie nowotarskiego magistratu.
Regulamin korzystania z fontanny zabrania:

- Wchodzenia do niecki fontanny i kąpieli w niej oraz kąpania i wrzucania do wody zwierząt.
- Zatykania dysz, przekręcania oświetlenia fontanny.
- Wjeżdżania na nieckę fontanny rowerami, deskorolkami, wrotkami, łyżworolkami, itp.
- Rzucania zabawek, papierów, niedopałków, worków foliowych oraz wszelkich innych śmieci.
- Zabrania się wlewania substancji płynnych do niecki fontanny.


Woda w fontannie jest uzdatniana środkami fizycznymi i nie nadaje się do mycia - przypominają urzędnicy i informują, że teren wokół niej jest monitorowany.

oprac. r/
komentarze
Pijak04.06.2014, 15:12
Fontanna pod MOK tak zwana pod Baranami jest nie tylko dla mniejszości rasowej ale również dla innych ludzkich dziwadeł po prostu to nie fontanna a basen darmowy = Publiczno -Prywatny czynny w godz od 14 do godz 19 oraz darmowa pralnia tylko trzeba z sobą przynosić środki piorące ręczną zabytkową tarę oraz ciuchy i prać ile wlezie woda jest darmowa
NOWY TARG201403.06.2014, 15:26
sorki za błedy :)
na szybko było pisane dlatego.
Tez Pozdrawiam :)
regulamin fontanny :)
do:NOWYTARG201403.06.2014, 14:06
Masakrą jest Twój wpis. Naucz się korzystać z klawiatury.Pozdrawiam serdecznie
NOWY TARG201403.06.2014, 12:35
masakra jaka władza słów nie ma regulamin fontanny? załosne a gdzie regulamin fontanny na laejach? tam mieszkancy Topolowego czyli miejszosc rasowa robi pranie myja nogi i leja wiec tam nie ma regulaminu?
Władza Nowego Targu jest tak zamulona ze dziwie sie ze wogule miasto oddycha, zacofane i jeszcze nawet regulaminy fontanny masakra, Samo w UM se rehulamin zrobcie wkoncu.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl