10.06.2014, 10:18 | czytano: 2488

Festyn rodzinny w przedszkolu (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
W ramach Święta Dziecka oraz Małopolskiego Programu Szkoła w Ruchu organizowanego przez Kuratorium Oświaty w roku szkolnym 2013/14, w Przedszkolu nr 7 w Zakopanem odbył się Festyn Rodzinny.
Celem imprezy była wspólna zabawa w rodzinnej atmosferze, dostarczenie uczestnikom festynu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Rodzice, dziadkowie oraz dzieci oglądali bajkę „Rzepka” w wykonaniu rodziców i dzieci. Taniec góralski zaprezentowała grupa IV przedszkola, odbył się również pokaz mody letniej w wykonaniu dzieci.
Atrakcjami festynu były: pokaz cyrkowo-taneczny w wykonaniu grupy ARKO-DANCE działającej przy Gimnazjum nr 1, taniec Zumba prowadzony przez instruktorkę Szkółki Sportowo-Rekreacyjnej Frajda, malowanie twarzy i loteria fantowa.

Oczywiście nie zabrakło stoisk z pysznościami ciastami, słodyczami oraz regionalnymi smakołykami swojskie jadło. Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda oraz przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy dla dzieci i rodziców.

rw/ zdjęcia Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
komentarze
Sztaba10.06.2014, 10:28
Festyn rodzinny organizowany przez kuratorium? Brzmi jak festival deathmetalowy organizowany przez kolo gospodyn wiejskich z Arką Noego w roli głównej. Albo jak piknik country w Mrągowie prowadzony przez Krzysztofa Ibisza... Na pewno sztywno było.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl