29.07.2014, 20:43 | czytano: 1205

Rabczańskie Letnie Kino Nocne

RABKA-ZDRÓJ. Już po raz drugi młodzież przejęła inicjatywę i włączyła się w organizację życia kulturalnego swojego miasta. Podobnie jak w zeszłym roku, młodzi ludzie postanowili urozmaicić wakacyjne piątkowe wieczory seansami filmowymi i zorganizowali kolejną edycję Rabczańskiego Letniego Kina Nocnego.
- Przy współpracy MOK i burmistrz Ewy Przybyło udało się nam do tej pory zorganizować cztery seanse w rabczańskim amfiteatrze. Wzięło i nich udział około 500 osób - zarówno mieszkańców Rabki-Zdrój i okolic, jak i przyjezdnych turystów i kuracjuszy - informuje Izabela Majchrzak.
W planach są kolejne trzy seanse.

W tym roku miastu udało się również zakupić duży, pełnowymiarowy ekran, który podniósł jakość wyświetlanych filmów oraz atrakcyjność imprez. Organizatorzy starają się, by filmy przypadły do gustu różnej grupie odbiorców. Pojawiły się zarówno romanse, filmy przygodowe, jak i dramaty.

W sierpniu nastąpiła zmiana godziny wyświetlania filmów - seanse będą odbywały się o 21.00. Organizatorzy mają nadzieję, że przyciągną one jeszcze większe rzesze widzów.

Organizatorami tegorocznego Rabczańskiego Letniego Kina Nocnego są: Justyna Majchrzak – koordynator, Izabela Majchrzak, Natalia Sochacka, Michał Kościelniak, Anna Stelmach, Justyna Mamala, Agnieszka Filas, Maria Luberda,
Adrianna Porada i Anna Szczurek.

opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl