28.09.2014, 14:55 | czytano: 1175

Orkiestra Dęta zagra w poniedziałek w Parku

zdj. Michał Adamowski
NOWY TARG. W poniedziałek w parkowej altanie o godzinie 18.oo rozpocznie się ostatni w tym roku plenerowy koncert Miejskiej Orkiestry Dętej.
- Chcemy sprawić, by to przejście z letniego słońca w jesienne barwy brązu i czerwieni było łagodne, a jednocześnie pozytywnie nastrajało każdego z nas na kolejne dni. Zapraszamy na ostatni w tym roku koncert w altanie w Parku Miejskim. To okazja by jeszcze raz usłyszeć nasz zespół - mówi Marcin Musiak, kapelmistrz i tamburmajor Miejskiej Orkiestry Dętej w Nowym Targu. - Zapraszamy każdego, szczególnie osoby którym nie udało się przybyć na nasz Koncert Galowy - dodaje kapelmistrz.
- W promieniach zachodzącego słońca, rozpromieniającego tysiące barw będziemy żegnać lato, a witać jesień - dodaje Piotr Twardowski, członek orkiestry. - Mamy nadzieję, że Pani Jesień nas posłucha i będzie złota, że obdarzy nas piękną aurą. Podczas koncertu Orkiestra wykona znane i lubiane, a także te nieznane, a piękne utwory zaaranżowane na skład dęty. Będzie można pośpiewać i otańczyć. To będzie niesamowity wieczór. Dlatego liczymy na Państwa liczną obecność - podsumowuje.

opr.s/
komentarze
K30.09.2014, 12:12
już zagrała, pięknie jak zawsze...
ftoś29.09.2014, 15:32
jest błędzik, bo wszędzie podają, że o 18:30 ....
Zobacz pełną wersję podhale24.pl