23.10.2014, 20:43 | czytano: 1000

Podhalański Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 1. spotkanie informacyjne i nabór wolontariuszy

Podobnie jak w poprzednich latach, Nowy Targ - a wraz z nim całe Podhale - włącza się aktywnie w organizację finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najbliższy 23. Finał odbędzie się 11 stycznia 2015 roku.
Tym razem fundusze będą zbierane na rzecz podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.
Prace organizacyjne naszego lokalnego finału na Podhalu właśnie się rozpoczęły, oficjalnie został zarejestrowany sztab WOŚP w Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie, w związku z czym równie oficjalnie ogłosić można NABÓR WOLONTARIUSZY chcących wziąć udział w finale WOŚP. Szukamy osób gotowych dołożyć wszelkich starań, aby to wyjątkowe wydarzenie odniosło po raz kolejny sukces, a zbiórka na Podhalu była jak najbardziej efektywna. Samodzielnie nic nie zdziałamy, cała moc jest w WAS - ludziach gotowych bezinteresownie pomagać i dać z siebie wszystko w ciągu tej jednej styczniowej niedzieli!

Dlatego APELUJEMY o dołączenie do naszego sztabu i zgłoszenie uczestnictwa w siedzibie Podhalańskiego Sztabu WOŚP, mieszczącej się przy ul. Sikorskiego 51 w Nowym Targu (tel. 533 211 170). Jednocześnie pragniemy poinformować o SPOTKANIU INFORMACYJNYM dla wolontariuszy, które odbędzie się dnia 5 listopada 2014 roku o godzinie 16:00 w Sali Obrad Urzędu Miasta w Nowym Targu (ul. Krzywa 1), gdzie będzie można poznać wszystkie szczegóły.
Przybywajcie, dołączajcie do sztabu WOŚP i BĄDŹCIE Z NAMI !!!
Kontakt:
Podhalański Sztab WOŚP
Biuro Akcja Serca
ul. Sikorskiego 51, 34-400 Nowy Targ,
Tel. 533 211 170
info@akcjaserca.pl
https://www.facebook.com/PodhalanskiSztabWosp

mat. promocyjny
Zobacz pełną wersję podhale24.pl