11.12.2015, 15:06 | czytano: 3090

Po błocie do domu (zdjęcia)

- 18 listopada przeprowadzono "utwardzanie" naszej ulicy tj. ulicy Brzyski w Leśnicy. Na załączonych zdjęciach widać "naprawioną drogę" po 3 tygodniach - skarżą się jej mieszkańcy.
W liście wysłanym na kontakt@podhale24.pl, do którego załączyli zdjęcia drogi po utwardzeniu, mieszkańcy piszą: "Jest to jedno wielkie bagno - buty, ubrania pokrywają się jedną wielka szarą mazią. Samochodów nie opłaca się nawet myć - przejedzie się dwa razy i jest z powrotem brudny. Dosłownie pieniądze wydane na poprawę tej drogi, są to pieniądze WYRZUCONE W BŁOTO!!!!!!!!! Do odbioru wykonanych prac nie pojawił się nikt z Urzędy Gminy.Kto zweryfikował jaki materiał został użyty do poprawy tej drogi?wiadomo najtańszy?. Chcemy się zapytać - gdzie są urzędnicy Wójt.radni, sołtys? Przed wyborami wiedzą gdzie nas szukać, żeby na nich oddać głos. Prosimy o opublikowanie tych zdjęć - może wreszcie się w tej gminie coś zmieni".
oprac. r/
komentarze
Zbyszek29.12.2015, 19:31
Może niech gmina się wreszcie zajmie tą panią która od lat uniemożliwia przejazd mieszkańcom. Gdyby nie ona to już dawno wylano by tam asfalt.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl