01.01.2016, 10:10 | czytano: 1167

VI Podhalańskie Targi Weselne

NOWY TARG. W pierwszą niedzielę stycznia zorganizowane zostaną VI już Podhalańskie Targi Weselne. Impreza zorganizowana zostanie w restauracji Ruczaj przy ul. Ludźmierskiej i potrwa od godziny 10:00 do 17:00.
Targi Weselne organizowane przez agencję Bimage.pl od wielu lat są doskonałą szansą, aby w jednym miejscu załatwić wiele spraw na ślub i wesele i zapoznać się z propozycjami firm branży weselnej z Podhala oraz panującymi w niej najnowszymi trendami.
Gusta przyszłych młodych Pań zostaną zaspokojone ofertą firm modowych prezentujących najnowsze kolekcje sukien ślubnych, wypożyczalnie sukien dla druhen, jak również obuwie i dodatki. Jak co roku podziwiać można piękne stoiska firm dekoratorskich, które mają swą mocną reprezentację na targach.Tradycją podhalańskich targów są liczne degustacje firm gastronomicznych, jak również muzyka na żywo prezentowana przez DJa.

Swoje usługi polecają również fotografowie oraz kamerzyści jak co roku partnerem jest firma Film-wesele.pl, która specjalizuje się w fotografii i filmowaniu lustrzankami. Specjalne promocje przygotowała na targi firma Film-wesele.pl, która każdej Parze zamawiającej jej usługi na targach dodaje zdjęcia w Plenerze GRATIS. Warunkiem otrzymania usługi gratis jest polubienie profilu na Fb/filmweselepl oraz Fb/Weselne oraz zamówienie 1 usługi. .

Nowością na targach będą oferty lokalnych biur podróży oferujących ciekawe podróże poślubne. Wystawcy zaprezentują również między innymi oferty limuzyn oraz mobilnego baru.

VI Podhalańskie Targi Weselne organizowane są przez agencję Bimage.pl. Patronat Honorowy nad Targami objął Urząd Miasta Nowy Targ, a partnerem m. in. restauracja Ruczaj.
- Nasze doświadczenie zdobywane przez kilkadziesiąt edycji targów na Śląsku i w Małopolsce, potwierdza, że narzeczeni podczas organizacji wesela, szukają firm z bliskiego sobie otoczenia – działamy, więc po to, by zaprezentować firmy z Podhala. Odwiedzając nasze targi oszczędzasz czas i pieniądze. Regionalne targi zostały odwiedzone przez tysiące par z Małopolski, a ich liczba rośnie sukcesywnie z każdą edycją. Działasz w branży imprezowej i pragniesz poszerzyć grono swoich klientów? Weź udział w naszych targach weselnych! Wstęp 10 zł - namawia w imieniu organizatorów Daniel Musioł.

mat. prasowy, opr.s/
komentarze
Baby03.01.2016, 21:11
Dramat i jeszcze raz dramat!
stasia03.01.2016, 09:37
lichota nie warto
łosiuM01.01.2016, 20:12
Nie warto. Byłem 2 razy i to najgorsze targi jakie kiedykolwiek widziałem. Organizacja to istny dramat.
MK01.01.2016, 11:54
Wybierzemy się.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl