17.02.2016, 22:49 | czytano: 2459

IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe. Konkurs "Lot Dla Wybranki"

zdj. Michał Adamowski
Aeroklub Nowy Targ zaprasza na IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD Salami, które odbędą się na terenie Nowego Targu w dniach 5 i 6 marca. Rok 2016 przyniósł rekordową liczbę uczestników, którzy aż trzy razy wzbiją się w powietrze, aby rywalizować o miano najlepszego pilota w warunkach górskich. Zawodom patronuje Podhale24.
Baloniarstwo w Nowym Targu na stałe wpisało się już w życie mieszkańców. W pogodne dni, co jakiś czas można zaobserwować na naszym niebie balony, które powoli przecinają niebo nad Podhalem. Od 4 lat nieprzerwanie organizuje się też Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe, które cieszą się ogromną popularnością. Setki ludzi podziwia te majestatyczne, a zarazem ogromne statki powietrzne z przeróżnych miejsc w naszym regionie, co później skutkuje tysiącami zdjęć pokazujących piękno tego sportu. Ci zaś, którzy chcą być jeszcze bliżej udają się bezpośrednio na miejsca startu. Tegoroczna edycja planuje 2 starty w sobotę i jeden w niedzielę – w samo południe (zależne od pogody).
Organizatorzy imprezy, jak co roku zapewniają wiele atrakcji dla pasjonatów tego sportu ale nie tylko. Zaplanowane są między innymi dwa konkursy, w których będzie można wygrać lot balonem. W jednym z nich – swój udział będzie można wziąć bezpośrednio w dniu zawodów i oderwać się od ziemi razem z pozostałymi uczestnikami, co potęguje wrażenia z lotu.

Inna propozycja to konkurs "Lot Dla Wybranki", w którym nagrodą jest lot balonem dla kobiety podczas trwania zawodów, czyli wzbicie się w powietrze ze wszystkimi 25 uczestnikami imprezy.

To okazja, by sprawić swojej wybrance prezent na Dzień Kobiet. Szczegóły na stronie organizatora.

mat. prasowy
Może Cię zainteresować
komentarze
hehe22.02.2016, 16:17
Odbędą się dwa konkursy 1 dla wszystkich , 2 dla kobiet na dzień kobiet , czyli co facet tez checz prezent na dzień kobiet ??
???17.02.2016, 23:32
Żaden facet jeszcze dyskryminacji płciowej nie zarzucił?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl