24.02.2016, 12:37 | czytano: 4369

Drużyna Mistrzów w Łapszach Niżnych

W ramach działań profilaktycznych szkoły – Zespołu Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych - Drużyna Mistrzów przeprowadziła warsztaty motywacyjno – sportowe.
Najpierw zaprezentował się utytułowany zawodnik Muay Thai Marcin Molsa, który opowiedział w jaki sposób rozwijał swoją pasję bokserską, pokonywał różne przeciwności losu, ile wysiłku i wyrzeczeń kosztowało go osiągnięcie wybranego przez siebie celu - realizowanie się jako zawodnik i obecnie trener boksu tajskiego, przekazując swoja pasje na kolejne pokolenia młodych wojowników.
Następnie zaprezentowali się bracia Bosscy. Koncert wraz z wykładem Romana Bosskiego wywarł na naszych uczniach niesamowite wrażenia. Bosski opowiedział historię swojego życia i drogę do kariery hip-hopowego artysty . Udzielał praktycznych, motywujących wskazówek jak pokonać słabości, trenować ciało i umysł dla bycia wartościowym człowiekiem. Opowiadał o niemiłych skutkach destruktywnego życia oraz w jaki sposób stawiać opór złym wpływom innych osób i złym postawom. Prelekcja była przeplatana prezentacją utworów muzycznych pełnych wartościowych przesłań.

Teksty piosenek uczniowie chłonęli z zapartym tchem.

Ponad dwugodzinny występ wywarł na wszystkich ogromne wrażenie i pozostawił niesamowite emocje na długo.

Szkolny Koordynator Profilaktyki Uzależnień Edyta Magiera
komentarze
obiektywny26.02.2016, 08:08
super, portale Podhale24 potrafi o tym napisać a Gmina ma w nosie takie wydarzenia i na stronach Gminy nie uświadczy nowych artykułów, Wójt i ekipa śpią, biedactwa takie tam zapracowane szkoda że nie tym co trzeba!!! Co tu gadać Gmina cofa się do tyłu dzięki takim obecnym działaniom.
Daniel24.02.2016, 14:21
Super inicjatywa oby więcej takich !
Zobacz pełną wersję podhale24.pl