13.03.2016, 13:29 | czytano: 1926

Konferencja edukacyjna dla nauczycieli i studentów

Biblioteka Pedagogiczna w Nowym Targu i Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział Powiatowy w Nowym Targu organizują dla dyrektorów szkół, nauczycieli i studentów konferencję edukacyjną: „Logodydaktyka - inspiracją do działania w edukacji".
Spotkanie odbędzie się 6 kwietnia br. w godzinach od 13.30 do 18.30 w auli Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, ul. Kokoszków 71, w Nowym Targu.
Celem konferencji jest przedstawienie Logodydaktyki, autorskiej koncepcji Iwony Majewskiej - Opiełki i możliwości jej wdrożenia jako spójnego programu wychowawczego, który przyczynia się do kształtowania w młodych ludziach siły charakteru i poczucia tożsamości; wspiera wychowanie szczęśliwego człowieka, który poradzi sobie w nieustannie się zmieniającym świecie.

W programie:
Kornela Pisarek-Błaczkowska (Akademia Skutecznego Działania, Warszawa)
„Wychowanie do szczęścia czyli prawdziwie skuteczny wychowawca i rodzic"

Iwona Majewska-Opiełka - (Fundacja wspierająca edukację Wychowanie do szczęścia, Warszawa)
„Logodydaktyka - wychowanie do mądrości - komunikacja w edukacji"

Marlena Rynowiecka - dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 4 STO w Poznaniu - Społecznej Czwórki; Beata Łuczak - Wencel - dyrektor Kolegium Edukacyjnego Dębinka, Poznańskie Stowarzyszenie Oświatowe
„Przełożenie logodydaktyki na codzienną praktykę szkoły"
Witold Kołodziejczyk - Fundacja wspierająca edukację Wychowanie do szczęścia, Warszawa
„Współczesne technologie w szkole a logodydaktyka"

Zgłoszenie udziału w Konferencji edukacyjnej następuje przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie. Zgłoszenie udziału należy przesłać do 31 marca 2016 roku. Ilość miejsc ograniczona. Szczegółowych informacji udziela kierownik Biblioteki mgr Jagoda Jurkowska pod numerem telefonu 692 133 969.

opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl