14.04.2016, 00:22 | czytano: 2674

Zostań finalistką wojewódzką Miss World Poland 2016

mat. prasowy
Obecnie trwa nabór dziewcząt. Pierwszy casting w Zakopanem już za nami, ale kolejny już w sobotę 16 kwietnia o godz. 12.00 w nowotarskim klubie ADHD. Tydzień później - także o godz. 12.00 casting przeprowadzony zostanie w Suchej Beskidzkiej, Hotel - Restauracja Kasper Suski na Zamku. Wydarzeniu patronuje Podhale24.
W tym roku pierwszy raz w historii Małopolski będzie miał miejsce wojewódzki finał bezpośrednich krajowych eliminacji do Miss Świata. Kilkanaście najpiękniejszych dziewcząt z całego regionu powalczy o tytuł, koronę, szarfę, nagrody, ale przede wszystkim o awans do ogólnopolskiego finału Miss World Poland 2016.
Nie należy się obawiać. Tak prestiżowy konkurs to wielka szansa dla dziewcząt na karierę oraz zdobycie wiedzy i doświadczenia w szeroko pojętym świecie mody i modelingu. W gronie laureatek konkursu Miss World znalazły się m.in. Aneta Kręglicka - Miss World 1989, Monika Nowosadko - III vice Miss World 1987, Ewa Wachowicz - III vice Miss World 1992, Katarzyna Borowicz - III vice Miss World 2004. W ubiegłym roku Małopolskę reprezentowała Małgorzata Stoch z Nowego Targu, a Marta Pałucka zwyciężczyni Miss World Poland 2015 była w pierwszej piętnastce. Zatem wszystko jest możliwe!

Casting to krótka rozmowa z jurorami, wypełnienie formularza zgłoszeniowego, namiastka sesji zdjęciowej i prezentacja na wybiegu. Wymagania, które musi spełnić kandydatka do tytułu Miss World Poland 2016 to obywatelstwo lub narodowość polska, bezdzietna panna, wiek 18-24 lata (przyjmuje się, że do ostatniego dnia roku kalendarzowego, w którym kandydatka bierze udział w konkursie nie może przekroczyć 24 roku życia), brak na ciele tatuaży i widocznych blizn, wzrost powyżej 170 cm, nieposzlakowana opinia i nienaganna prezentacja oraz proporcjonalna sylwetka. Na casting należy przyjść w stroju podkreślającym sylwetkę, w szpilkach, z lekkim makijażem. Trzeba zabrać ze sobą dokument tożsamości i znać swoje wymiary.

Więcej informacji dla osób zainteresowanych konkursem znaleźć można na stronie organizatora www.parafashion.pl
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
ja14.04.2016, 07:25
Nasze dziewczyny ze zdjęć nr 5 i 7 milion razy ładniejsze od tych z innych z miss world na zdj. 8-10.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl