21.04.2016, 19:36 | czytano: 1161

Majówka z Chrząszczem

RABKA-ZDRÓJ. Teatr Chrząszcz w Trzcinie i Stowarzyszenie Lokomotywa zapraszają na spektakle dla najmłodszych w dniach od 30 kwietnia do 2 maja br. Przyjazna atmosfera, kameralna przestrzeń, bliski kontakt z widzem, interaktywność pozwolą dzieciom spokojnie i bezstresowo rozpocząć przygodę z teatrem.
Plum i Bulb, czyli problemy z wodą
30.04. /sobota/ godz.16
Spektakl o wodzie, podwodnych stworzeniach, problemach oceanów. Na scenie zagości magiczny batyskaf, który zabierze widzów w podwodną wyprawę. Zanurzając się w głębiny będą podziwiać różnorodność morskich stworzeń, by w końcu spotkać największego wroga wodnego świata. Spektakl opowiada o zagrożeniach wynikających z zanieczyszczenia wody, jak ważna jest woda w naszym życiu i jak każdy z nas może o nią dbać. Muzyka na żywo: Piotr Kolecki.
Spektakl dla dzieci w wieku 6-13 lat.
Czas trwania: 60 min.
O! Wlazł kotek na płotek
01.05. /niedziela/ godz.16
Spektakl dla dzieci w wieku 5-10 lat. Barwne postaci koguta, kury, kaczki i indyka odgrywają lalki typu muppet.
Występują: Cezary Skrocki, Marta Skrocka.
Czas trwania: 45 min.

Bam-Bam
02.05. /poniedziałek/ godz. 11
Spektakl inicjacyjny dla dzieci w wieku od 8 miesięcy do 5 lat, czyli naj-najmłodszych. Wycisza i oswaja. Spektakl sensoryczny - poza zmysłem wzroku i słuchu pobudza też dotyk i węch... Muzyka na żywo. Zakończeniem jest wspólna zabawa aktorów z dziećmi, a także spotkanie z niezwykłymi instrumentami.
Występują: Cezary Skrocki, Marta Skrocka. Muzyka: Piotr Kolecki
Czas trwania: 30 min + 15 min zabawy

PUK! PUK!
02.05. /poniedziałek/ godz. 16
Historia przyjaźni bojaźliwego Mamuta, który schował się przed strasznymi dźwiękami do kapelusza i tak przetrwał do naszych czasów. Teraz musi się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, w epicentrum których ląduje ekscentryczna Kaczka.
Krótka instrukcja zaprzyjaźniania się
Dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat.
Czas trwania: 45 min.

Wstęp: 10 zł
Galeria „Pod Aniołem”, ul. Parkowa 5, Rabka-Zdrój
Organizator: Stowarzyszenie Lokomotywa

opr.s/
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl