30.04.2016, 09:31 | czytano: 991

Spotkanie informacyjne ws. Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha zaprasza przedsiębiorców i osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej na spotkanie pt. „Rozszerzenia Specjalnej Strefy Ekonomicznej pn. Krakowski Park Technologiczny o tereny Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowym Targu”.
Spotkanie odbędzie się 5 maja 2016 r. o godz. 16:00 w Sali Obrad Urzędu Miasta Nowy Targ.
Na spotkaniu zostaną przedstawione korzyści i zasady wynikające z prowadzenia firmy na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz informacja dotycząca udzielania zwolnień od podatku od nieruchomości w ramach pomocy de minimis na terenie miasta.

Informacji na ww. temat będą udzielać przedstawiciele Krakowskiego Parku Technologicznego Sp. z o.o., który zarządza Krakowską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

oprac. r/
komentarze
Umiejąca liczyć01.05.2016, 19:39
Coś świeżego , uwaga..... Może nowe wiadomości. Ja tu specjalnej ekonomii nie widzę . Kto za własne pieniądze wybuduje hale przemysłowe , na cudzym /miejskim/ terenie . Korzyścią tylko zwolnienie z podatku od nieruchomosci. Przyjdzie nowa władza , będzie szukać pieniędzy i podatek naliczy jak w książkach pisze. A jak z czynszem komu i ile? Górale zawsze kochali swoją ziemie i tam tworzyli swoją własność. Biedni i tak biznesu swego nie rozkręca, bo skąd wziąć kasę . Dlatego tam bedą sie ścigać zające. Lasy coraz rzadsze, a jeleni coraz mniej.
jerry30.04.2016, 09:44
co znowu brakło chetnych niech urzędnicy nie przeszkadzają
Zobacz pełną wersję podhale24.pl