29.05.2016, 10:02 | czytano: 3320

Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom

mat. prasowy
Andrzej Gut-Mostowy oraz Tatrzańska i Nowotarska Izba Gospodarcza zapraszają 1 czerwca do Rodzinnego Parku Rozrywki Rabkoland w Rabce Zdrój na festyn „Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom”. Wydarzeniu patronuje Podhale24.
Festyn „Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom” organizowany jest od 12 lat. Z początku obejmował swoim zasięgiem dzieci z Zakopanego i Nowego Targu, by z czasem rozrosnąć się teren całego regionu, także Spisza i Orawy.
Najważniejszym celem, jaki od samego początku przyświeca organizatorom, jest danie najmłodszym z najbardziej potrzebujących rodzin możliwości radosnego świętowania Dnia Dziecka. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców naszego regionu. W każdej edycji bierze udział kilka tysięcy osób.

Od samego początku organizację festynu wspierają lokalni przedsiębiorcy. Dzięki przekazywanym przez nich upominkom, każdego roku organizowane są konkursy, w których wygrać można cenne nagrody.

Festyn Rodzinny „Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom” to nie tylko zabawa, to także okazja do edukacji naszych najmłodszych. W 2015 roku zainaugurowana została akcja „Jestem Bezpieczny”. Razem z Policją, Strażą Pożarną, Wodnym Pogotowiem Ratunkowym i Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, dzieci uczyły się bezpiecznych zachowań podczas odpoczynku: w górach i nad wodą oraz w życiu codziennym - w domu i na drodze.

Patronat nad imprezą objął Rzecznik Praw Dziecka. Środowa zabawa rozpocznie się o godzinie 9.oo
Szczegóły na www.mostowy.pl

opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
lol30.05.2016, 19:38
Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy = Razem Podhale, Spisz, Orawa. Lokalni politycy założyli sobie stowarzyszenie i mamią członków piękną ideą. A tak na prawdę budują elektorat.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl