08.06.2016, 12:32 | czytano: 2298

Zabawa z Leaderem (zdjęcia)

zdj. LGD Gorce -Pieniny
Na polanie przed amfiteatrem „Pod wierzbą” w Krościenku n/D zebrało się mnóstwo dzieci…i tych młodszych, które zajadały się watą cukrową kurczowo trzymając się mam, i tych starszych, które ochoczo biegały łapiąc wielkie kolorowe bańki mydlane.
Na dzieci czekało mnóstwo słodkości, które serwował czorsztyński miś „Pieninek”, wolontariusze zaopatrywali dzieci w czapki i napoje. Na scenie amfiteatru kolejno prezentowały się dzieci. W spektaklu „Królewna Śnieżka” w rolę aktorów wcieliły się dzieci ze szkoły podstawowej w Krościenku, a pieniński folklor zaprezentował zespół dziecięcy „Małe Pieniny”.
Zabawy i pogoda sprzyjała integracji i na scenie także można było dostrzec jej akcent. Dziecięcy zespół polsko-romski to istna mieszanka kultur. Dzieci występujące na scenie świetnie się bawiły…zarażając entuzjazmem i spontanicznością.

Atmosfera szczerej radości i zabawy, którą tak perfekcyjnie nakreślić umieją tylko dzieci była niemal namacalna. I nawet deszcz, który niespodziewanie spadł na nasze głowy nie był w stanie niczego zepsuć. W rytm melodii dziecięcych, które zaprezentował zespół „Białopotocanie” zakończyliśmy ten radosny dzień.

Zarząd Stowarzyszenia LGD Gorce -Pieniny
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
lgd08.06.2016, 22:35
a jabłka rozdawali ?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl