23.06.2016, 07:45 | czytano: 1006

Wygraj bilety na pierwszy koncert Hej Fest!

Już w najbliższą niedzielę 26 czerwca rozpoczyna się Hej Fest – czyli cykl 18 niezwykłych koncertów polskich gwiazd na Równi Krupowej i Gubałówce. Dzięki uprzejmości organizatora – Polskich Kolei Linowych mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert zespołu Hey na Równi Krupowej
Aby wygrać zaproszenia obserwujcie nasz profil na FB: fb.com/portalpodhale24. W najbliższych dniach o różnych porach dwa razy opublikujemy na naszym profilu pytanie konkursowe. Za każdym razem osoba, która po opublikowaniu pytania najszybciej dodzwoni się do naszej redakcji z prawidłową odpowiedzią otrzyma podwójny bilet na koncert Hey. Powodzenia!
Numer na który trzeba będzie zadzwonić podamy razem z pytaniem.
Hej Fest to festiwal, który będzie odbywał się od 26 czerwca do 11 września na Gubałówce i Równi Krupowej. Organizatorami wydarzenia są Polskie Koleje Linowe, Urząd Miasta Zakopane i agencja eventowa Especto. Na Hej Fest wystąpią znane i cenione polskie gwiazdy ale główną ideą festiwalu jest promocja supportów – zespołów mniej znanych, ale gotowych by pokazać się szerszej publiczności.


redakcja/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl