23.06.2016, 23:21 | czytano: 1728

TPN proponuje: "spotkajmy się i porozmawiajmy o tym co dla Was jest ważne, co chcielibyście zmienić, co mogłoby działać lepiej"

ZAKOPANE. Tatrzański Park Narodowy zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach na temat strategii udostępniania Parku. Zajęcia odbędą się 28 i 29 czerwca w Zakopanem. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do piątku 24 czerwca.
"Masz pomysł, jak powinien zmieniać się Tatrzański Park Narodowy? A może jest idealnie? Chętnie posłuchamy, co masz do powiedzenia! Tworzenie strategii nie jest możliwe bez waszego udziału. Wiemy, że są wśród Was osoby, które regularnie odwiedzają Tatry, mają wiele ciekawych obserwacji i pomysłów. Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym co dla Was jest ważne, co chcielibyście zmienić, co mogłoby działać lepiej" - piszą w zaproszeniu organizatorzy.

Warsztaty odbędą się w dyrekcji TPN w Kuźnicach w godz. 9.00-15.00.
Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Szczegóły na stronie TPN.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Tom25.06.2016, 11:57
Ludzie byli prosić tpn o to żeby przywrócić samo wyrob bo z tego ok 200rodzin utrzymywalo swoje rodziny średnio rodzina na Podhalu to ok 5osob daje nam to ok 1000osób którzy zostani olani przez obecnego dyrektora całkowicie. Następni ludzie też prosili o samo wyrob i o to żeby nie robić rezerwatów ścisłych ponieważ miejscowi korzystają z lasów na wie sposobów tak ze rozmowy raczej nie na wiele się zdają i wogole maja jakiś sens
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl