29.06.2016, 15:40 | czytano: 1280

DUŻE Litery – nowa oferta Miejskiej Biblioteki Publicznej

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu przygotowała dla swoich Czytelników nową ofertę czytelniczą. W agendzie MBP Wypożyczalnia dla Dorosłych (pierwsze piętro budynku MOK-u) powstał nowy dział – DUŻE Litery.
Dział DUŻE Litery to specjalne wydania książek, dla tych którzy chcą dać odpocząć swoim oczom, bądź też mają wady wzroku. Wyjątkowość działu polega na nietypowym wydaniu książek (format 16cm x 23.5 cm), oraz niespotykanej w sprzedaży dużej, bardzo czytelnej czcionce. Książki zakupione są w renomowanym wydawnictwie dzięki czemu Czytelnik ma zapewniony duży komfort czytania.
Dział ma na celu rozszerzenie istniejącej oferty czytelniczej Biblioteki, a także pozyskanie i zainteresowanie literaturą nowych Czytelników, dla których do tej pory czytanie standardowo wydanej książki było niewygodne np. ze względu na problemy z oczami.

DUŻE Litery dostępne są dla każdego Czytelnika Biblioteki. W chwili obecnej w dziale tym znajduje się kilkanaście pozycji książkowych, głównie literatura obyczajowa. Jest też kilka książek z gatunku literatury faktu, oraz sensacji.

Dodatkowym plusem działu jest to, że książki wchodzące w skład działu urozmaicają istniejący księgozbiór Biblioteki i nie dublują książek dotychczas już zakupionych. Dział w miarę upływu czasu będziemy sukcesywnie powiększać o nowe pozycje książkowe.

DUŻE Litery to:
• dostęp do książek o nietypowym, dużym rozmiarze,
• przejrzysty, bardzo czytelny tekst,
• ciekawa oferta tematyczna księgozbioru,
• duży, lecz wygodny format książek,
• urozmaicenie istniejącego księgozbioru Biblioteki,
• duży komfort czytania dzięki renomowanemu wydawnictwu
Zapraszamy wszystkich serdecznie do skorzystania z nowej oferty Biblioteki.Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, a w soboty od 9:00 do 13:00.

Do zobaczenia w Bibliotece!

Wawrzyniec Giełczyński MBP Nowy Targ
Zobacz pełną wersję podhale24.pl