08.08.2016, 12:33 | czytano: 1952

Widowiskowe Mistrzostwa Polski Cross Monster - zapowiedź

Już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski zmierzą się z trasą, która będzie sprawdzianem nie tylko kondycji, ale również walecznego charakteru. Mistrzostwa Polski Cross Monster odbędą się w Białce Tatrzańskiej 13 sierpnia br.
Na podtatrzańskie hale przyjedzie czołówka najlepszych riderów terenowych hulajnóg Monsterroller, aby stanąć do walki w przepięknym, a zarazem trudnym terenie. Rozgrywane na stokach Kotelnicy Białczańskiej mistrzostwa to prawdziwa seria sprintów po stromych zboczach, na których szybka jazda wymaga dużej odwagi. Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności sportowe, jak również wykazać się sprytem i poczuć ducha walki! Zmierzą się bowiem w dwóch konkurencjach – drużynowy Monster Slalom oraz Zjazd na Krechę, gdzie każdy sobie! Licząca 1300 metrów trasa Zjazdu na Krechę rozpoczyna się na samym szczycie, a kończy w sercu ośrodka – pod dolną stacją kolei nr VI – gdzie po całym dniu wrażeń będziemy świętować zwycięstwa!
Impreza adresowana jest nie tylko do zawodowców, którzy walczą o najlepsze czasy, ale również do amatorów chcących się sprawdzić. Jeżeli tylko nie brakuje Ci zapału do rywalizacji i tej iskry w oku - te zawody są dla Ciebie!

Najlepsi zostaną obdarowani cennymi nagrodami - ich pula przekracza 5.000 zł. Dodatkowo wszyscy startujący będą mieli możliwość wygrać nagrody rzeczowe, bez względu na wynik w zawodach - wśród nich sprzęt sportowy oraz vouchery na zakupy w sklepach Regatta.

Poprzednie edycje są najlepszą rekomendacją, by zarezerwować sobie czas na 13 sierpnia i przyjechać do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Start o 11:30.

Nie zabraknie Kolorowej Eksplozji, pokazów rowerowych i motocyklowych, strefy aktywności, maratonu zumby oraz animacji dla małych i dużych dzieci, a o 20:00 sceną na Bani zatrzęsie Kapela Hanki Wójciak.

Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska.
Więcej informacji na www.crossmonster.pl.

Imprezie patronuje Podhale24.pl

mat. prasowy, s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl