09.08.2016, 15:35 | czytano: 2648

Piłkarski Piknik w Czarnym Dunajcu (zdjęcia i film)

zdj. Szymon Pyzowski
Akademia Piłkarska Wisły Kraków w Czarnym Dunajcu już po raz 4 zorganizowała na tamtejszym stadionie Piknik Piłkarski. Dobra zabawa przeplatana była różnorakimi meczami piłkarskimi uczestników Akademii, czyli młodych adeptów Piłki nożnej.
Na stadionie GKS Czarni Czarny Dunajec zaprezentowały się wszystkie drużyny należące do Akademii. Najmłodsi – U9 zmierzyli się ze swoimi mamami. Mimo że mamy wygrywały 2:0 to ostatecznie po raz kolejny musiały zejść z boiska pokonane w stosunku 3:5 przez swoich młodych piłkarzy którzy w 4 letniej historii piknika nigdy nie doznali porażki. Drużyna, AP Wisły Czarny Dunajec U13 stanęła naprzeciw SMS Łódź. Odbył się również mecz pomiędzy drużyną Wisły Czarny Dunajec U 11 a Cracovią U11.
Dużo radości wzbudziły mecze Bubble Futbol. Jest to nowa, szalona forma rozrywki – połączenie piłki nożnej i dobrej zabawy. Dmuchane kule gwarantują dużo śmiechu, mnóstwo zderzeń oraz solidną dawkę adrenaliny.Piknik Piłkarski był znakomitą okazją do przedstawienia umiejętności młodych czarnodunajeckich piłkarzy.

Szymon Pyzowski
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl