03.11.2016, 08:30 | czytano: 1188

11 listopada zostanie rozegrany III Zakopiański Biegu Niepodległości

Zawodnicy wystartują w: biegu głównym na dystansie 10 km, biegu na 5 km oraz w marszu Nordic Walking na 5 km. Trasa jest w zasadzie płaska i bardzo szybka, znakomita do bicia rekordów życiowych. Zawody odbędą się 11 listopada br., start o godzinie 10:00 sprzed Urzędu Miasta Zakopane.
Przygotowania do imprezy idą pełną parą. Na liście startowej jest już 580 zawodników. Wśród zgłoszony bardzo mocni zawodnicy z Polski, którzy zostaną sklasyfikowani w kategorii „Zawodników z obywatelstwem polskim” , a także zawodnicy ze Słowacji, Kenii i Niemiec. Rywalizacja zapowiada się więc bardzo ciekawie, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, w tym dodatkowe nagrody za osiągnięty czas (szczegóły w regulaminie zawodów).
Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowy medal oraz koszulkę startową w jednej z dwóch wersji kolorystycznych. Oto ich projekty:

"Zapraszamy do udziału w naszym biegu i do uczczenia Dnia Niepodległości tam, gdzie Wolność przyszła najwcześniej – pod Tatrami. Szczegółowe informacje oraz zapisy na www.mosir.zakopane.eu" - piszą w zaproszeniu organizatorzy.

opr.s/
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl