07.11.2016, 14:09 | czytano: 1515

Jubileusz strony internetowej miejscowości Krempachy

Dziesięć lat działalności świętuje portal internetowy poświęcony Krempachom, który redaguje rodzina Pacygów.
W listopadzie 2006 roku w sieci pojawił się nowy adres www.krempachy.ugnowytarg.pl, a w 2011 r. zmieniła się szata graficzna i adres strony na www.krempachy.espisz.pl pod którym funkcjonuje do dziś.
- Na łamach internetowej gazetki promujemy naszą miejscowość jako ogół – informują twórcy strony. - Na bieżąco podajemy fotorelacje z wydarzeń kulturalnych, parafialnych, gospodarczych i sportowych z naszej miejscowości, sąsiednich wiosek z terenu gminy, miasta Nowego Targu i powiatu nowotarskiego. Także nasi czytelnicy mogą zamieścić swoje fotografie, wiadomości i ogłoszenia.

- Nasze fotorelacje umieszczane są także na stronie Urzędu Gminy Nowy Targ, współpracujemy ze spiskimi portalami z miejscowości Dursztyn, Niedzica, Nowa Biała oraz podhalańskimi portalami informacyjnymi – dodają. Warto dodać, że wielokrotnie informacje krempaskiego portalu pojawiają się również na Podhale24.pl.

Administratorzy strony to: Franciszek Pacyga, któremu pomagają córki Magdalena i Paulina oraz Gabriel Brzyzek zajmujący się sprawami technicznymi.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl