02.12.2016, 17:20 | czytano: 935

Zapisy na Bieg Mikołajów

Zeszłoroczna edycja Biegu Mikołaja odbyła się w czterech miastach. W tym roku miast będzie pięć. Odbędzie się on w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Zakopanem oraz debiutującym w tym roku Sopocie - mieście partnerskim Zakopanego.
Format Biegu Mikołajów zachęcił do udziału całe rodziny, w szczególności te, które z bieganiem nie mają za wiele wspólnego, ale chciały miło spędzić słoneczną niedziele pomagając potrzebującym.
Wspólnie z Fundacją LOTTO Milion Marzeń oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki, drugi rok z rzędu zorganizowany zostanie Mikołajowy Festiwal Biegowy Dzieci i Młodzieży „Dzieci biegają dla dzieci”. Festiwal odbędzie się w Warszawie, Poznaniu oraz Zakopanem.

Rozegrany 4 grudnia w Zakopanem Bieg Mikołajów poprowadzony będzie przez całe miasto. Do przebiegnięcia będzie trasa o długości 10 kilometrów. - Jednak nie musicie przebiec pełnej trasy aby Wasz bieg został zaliczony. Wystarczy jedno okrążenie toru aby znaleźć się w klasyfikacji. Pomimo tego zachęcamy Was gorąco do przebiegnięcia jak najdłuższego odcinka, ponieważ każdy przebiegnięty kilometr to kolejna złotówka na szczytny cel - przypomina zakopiański UM.

TRASA
Start: Plac Niepodległości
Meta: COS Zakopane
Długość trasy - 10 km

OPŁATY
1. Każdy uczestnik Biegu Mikołajów na dystansie głównym 10 km ponosi koszty opłaty startowej (wpisowego).
a. do 31.10 wpisowe wynosi 49 zł
b. do 02.12 wpisowe wynosi 60 zł
c. wpisowe w dniu 4 grudnia wynosi 100 zł.
d. przy zgłoszeniu z partnerem – opłata startowa do 02.12 wynosi 98 zł (49 zł na osobę). W biurze zawodów w dniu zawodów nie ma możliwości zgłaszania par biegowych, jedynie zgłoszenia indywidualne.
Więcej informacji na stronach: biegmikolajow.org i www.facebook.com
Zapisy na stronie biegmikolajow.org/zapisy

opr.s/
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl