02.12.2016, 18:37 | czytano: 1418

Mikołaj przybędzie do Chochołowa

Choinka z plastikowych widelców, bałwanki z żarówek, renifery z masy solnej – uczniowie szkół podstawowych prześcigali się w pomysłach w ramach konkursu Chochołowskich Term.
W ostatnich tygodniach uczniowie ze szkół podstawowych z Gminy Czarny Dunajec wzorem elfów z odległej północy przemienili swoje klasy w pracownie ozdób świątecznych. A wszystko po to, aby ulubiony dzień każdego dziecka spędzić z Mikołajem, który odwiedzi Chochołowskie Termy. Spośród prac przygotowanych przez uczniów znalazły się m.in. ręcznie robione bombki, choinki z pomalowanych orzechów, szyszek czy plastikowych widelców, bałwanki ze zużytych żarówek, malowane renifery i aniołki. W gronie zwycięzców znalazły się następujące klasy: klasa III ze Szkoły Podstawowej w Podczerwonem, klasa II ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Odrowążu, klasa III z Zespołu Szkół w Czarnym Dunajcu, klasa II ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Cichem i klasa V Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Podszklu. W nagrodę uczniowie 6 grudnia będą korzystać z basenów i zjeżdżalni w Chochołowskich Termach. Poza tym będą mogli także spotkać się i porozmawiać z samym Mikołajem.
– Dzieci z okolicznych szkół dały prawdziwy popis kreatywności – mówi Marek Wnukowicz z Chochołowskich Term. – Dlatego nie było łatwo wybrać zwycięzców. Powiem jednak na pocieszenie tym, którym nie udało się wygrać, że to dopiero jedna z nielicznych niespodzianek, jakie przygotowaliśmy dla naszych sąsiadów i pozostałych gości.

Jak obiecuje Marek Wnukowicz, atrakcji z okazji Mikołajek nie zabraknie. Kolejny konkurs Chochołowskie Termy ogłosiły na swoim fanpage’u na Facebooku. Tym razem całe rodziny będą walczyć o nagrody. Ich zadaniem jest narysowanie, jak wyobrażają sobie wizytę swojej rodziny w termach. Prace można przesyłać na Facebooku, a wyniki zostaną ogłoszone 6 grudnia.

Tego dnia warto wybrać się do Chochołowskich Term nie tylko z powodu konkursu. Będzie tam można spotkać samego Mikołaja i zrobić sobie zdjęcie w jego wyjątkowych saniach. Każde dziecko i dorosły będzie miało szansę opowiedzieć mu o swoich marzeniach świątecznych. Chochołowskie elfy podpowiadają, że goście term powinni bardzo uważnie otwierać szafki, bo na najgrzeczniejszych czekają prezenty.

mat. prasowy
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl