06.12.2016, 08:10 | czytano: 2682

Przeżyli razem tyle lat… Złote i diamentowy gody w gminie Czorsztyn

W gminie Czorsztyn odbyła się uroczystość złotych i diamentowych godów.
W ten piękny czas jubilaci zatrzymali się i spojrzeli na to, co dotychczas osiągnęli podczas wspólnych lat małżeństwa. Ten czas był zarezerwowany tylko dla nich na wspomnienia wspólnie spędzonych chwil i radości, jakie przyniosło wspólne życie. Czas, by podziękować Bogu za rozwój miłości i trwałości małżeństwa podczas uroczystej Mszy św. w Kościele Parafialnym w Maniowach.
Podczas oficjalnej uroczystości, wójt gminy Czorsztyn złożył gratulacje Jubilatom i życzył spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze wspólne lata życia.W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wójt Tadeusz Wach oraz Stanisław Chmiel - przewodniczący Rady Gminy, dokonali aktu dekoracji Złotych Jubilatów medalem ”ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE”. Ponadto, wszystkim Jubilatom – Złotym i Diamentowym wręczono Listy Gratulacyjne oraz upominki

Dostojni Jubilaci Państwo:
Maria i Stanisław Borzęccy, Anna i Stanisław Borzęccy, Stanisława i Wojciech Chryc , Anna i Stanisław Góreccy, Helena i Maciej Jandura, Zofia i Józef Janczy, Stanisława i Andrzej Krzystoń , Anna i Jan Knurowscy, Stanisława i Kazimierz Kozielec, Maria i Ludwik Pierwoła, Anna i Józef Plewa, Maria i Stanisław Plewa , Anna i Franciszek Plewa, Zofia i Józef Poździk, Agata i Jan Regiec, Krystyna i Andrzej Siedlarczyk

Diamentowi Jubilaci Państwo:
Maria i Adolf Dragosz, Anna i Władysław Giblak, Zofia i Józef Kowalczyk, Helena i Władysław Kubicz, Ignacy i Maria Misiak, Maria i Józef Plewa, Maria i Wojciech Przybycin, Stanisława i Kazimierz Sas.

Aneta Markus
zobacz także
komentarze
A 5506.12.2016, 09:00
W Nowym Targu Burmistrzowie uznają tylko Złote Gody. Moi rodzice 60 -diamentowe -nic . 65-żelazne-nic. Taka pamięć Urzędu Miasta.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl