10.02.2017, 20:33 | czytano: 1205

Ferie na nartach

GOK w Rabie Wyżnej
Dobiegły końca zajęcia szkółki narciarskiej zorganizowanej dla dzieci i młodzieży w ramach ferii przez Gminny Ośródek Kultury w Rabie Wyżnej.
Od poniedziałku do piątku na stoku narciarskim „U Żura” najmłodsi mieszkańcy gminy mieli możliwość doskonalić swoją technikę jazdy na nartach pod opieką profesjonalnych instruktorów. Zajęcia trwały codziennie dwie godziny i były prowadzone w dwóch grupach: początkującej i zaawansowanej. Do szkółki narciarskiej mogły bezpłatnie uczęszczać osoby w wieku 8-16 lat. Koszty związane z korzystaniem z wyciągu i pracą instruktorów pokrył ośrodek kultury w Rabie Wyżnej.
Jak zauważają organizatorzy, „Widok mknących za instruktorem małych narciarzy oraz ich zapał sprawiał wrażenie, że jazda na nartach to czysta przyjemność. Przez cały tydzień wśród narciarzy panowała cudowna atmosfera, a to wszystko dzięki wspaniałym instruktorom i zdyscyplinowanej, ambitnej grupie dzieciaków. Pewne jest także to, że ponad wartości rekreacyjne, które niosły za sobą zajęcia, wzrósł także poziom umiejętności narciarskich uczestników szkółki”.

oprac. Andrzej Habina/ źródło: GOK w Rabie Wyżnej
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl