20.02.2017, 14:19 | czytano: 935

Ferie z książką i nie tylko

Gminna Biblioteka Publiczna w Waksmundzie oraz filie biblioteki gminnej, jak co roku przygotowały na czas ferii ciekawy program zajęć dla dzieci i młodzieży.
W Waksmundzie dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty plastyczne z Marią Wnęk. Bardzo ciekawe było też spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem, autorem książek dla młodzieży i podróżnikiem. Dodatkową atrakcją były zajęcia kulinarne. W bibliotekach w Nowej Białej, Rogoźniku, Ludźmierzu, Krauszowie dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych. Uczestnicy zajęć z Pyzówki wzięli udział w warsztatach ceramicznych, które odbyły się w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu. Atrakcją dla dzieci w Harklowej były warsztaty kulinarne. Również w bibliotece w Ostrowsku chętni spotykali się by wspólnie spędzić wolny czas.
Podczas spotkań nie zabrakło czasu na wspólne czytanie książki. Były też gry, zabawy, zabawy na śniegu, gry planszowe, gry towarzyskie, bilard, tenis. Każdy mógł przyjść do biblioteki by tutaj razem wspólnie się spotkać, bawić i tworzyć.
Wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie zajęć oraz uczestnikom serdecznie dziękujemy.

Źródło: GBP w Waksmundzkie
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl